-12- De vereniging mag zich bijzonder content achten met de trainer, de Heer G. van Dijk. Niet alleen de resultaten, zijn eerste jaar bracht ons kampioenschap en promotie, het tweede jaar consolidatie en het afgelopen seizoen weer een (éen?) kampioenschap, maar bovendien past hij bijzonder goed in onze A.F.C, gemeenschap. Hij geniet van een ieder het volste vertrouwen. Ongetwijfeld zal het komende seizoen zwaar worden, gezien het verleng stuk dat ons kampioenschap bracht in de vorm van de wedstrijden om het Landskampioenschap. Met de Heer van Dijk en het huidige beschikbare spelersmateriaal mogen wij het seizoen 1963/196^ echter met vertrouwen tegemoet zien. Zoals eerder gememoreerd, moesten wij helaas dit seizoen het vertrouwde beeld van Herman Zonderman missen. Geluk kig hebben wij in zijn zoon Rudy een waardig opvolger ge vonden. Ut Ook voor de restaurateur, de Heer Bakker, was'uit den aard een bijzonder jaar. Een ongekende overgang van het oude clubhuis naar de nieuwe sociëteit met een uitgebreide accomodatie (5dk voor wat de keuken betreft. Koks en obers moesten worden aangetrokken en de hoeveelheid werk werd bepaald niet minder. De eerste maanden waren razend druk, terwijl de reeds vele malen eerder genoemde winter een bijzonder stille periode te zien gaf. Dit laatste zal echter min of meer door de wedstrijden om het kampioen schap van Nederland gecompenseerd worden, terwijl over een omzet in de zomer nog niet geoordeeld kan worden. De 'A.P.C. Schakel' gleed weer regelmatig in onze bus en wist haar bekende goede kwaliteit te handhaven, dankzij het bekende samenspel van redacteur Jan Steensma, drukker Jan Meyer, administrateur Otto van der Heul en de vaste medewerkers. Uit den aard houdt de oplage van 'De Schakel' gelijke tred met de ledenaanwas der vereniging en heeft daardoor een behoorlijke omvang gekregen. Onmiddellijk hierna zou ik het wekelijkse 'Bulletin' willen noemen.Zij het soms met pijn en moeite, ook hier geeft oplage en in houd een sterk stijgende lijn te zien, elke week kwam het weer regelmatig in Uw bezit. Gaarne maak ik van de gelegen heid gebruik om hier de stille werkers achter de schermen naar voren te halen, te weten Mevrouw Diny Briedé die wekelijks haar dinsdagochtend opoffert, de ophalers en bezorgers van copy en stencil, Loes Dudink, de secretaresse van Cor van Peperzeel en de Heer Steensma Sr. Met alle buitengewone waardering voor deze medewerkers,zal het Bestuur zich toch moeten beraden over een wijze, waarop alle werkzaamheden geconcentreerd kunnen worden. Onze huidige organisatie op dit gebied voor een vereniging als A.P.C, is te kwetsbaar.

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 15