-10- 7 December nam de 'ijstijd' een aanvang. Geen voetbal tot 24 maart. Wel de volgende festiviteiten. Een geslaagde St. Nicolaasviering voor de drie hoogste elftallen tesamen met de A-1 junioren op 13 december. Het jaarlijkse helse kabaal, de kienmiddag voor de jeugd, op 15 december. Goed georganiseerd en goed geslaagd. Hetzelfde evenement voor de ouderen op 21 december. Gelukkig weer veel ou^dere A.F.C.-ers onder de circa 100 deelnemers aan het kienspel, waaraan bijzonder fraaie prijzen verbonden waren. Op 26 december de eerste krachtproef voor onze restaurateur Bakker: het Kerstdiner-dansant. Alle tafels waren voor deze geanimeerde bijeenkomst gereserveerd. I Januari 1963» Nog nooit vertoondi Onze velden zijn door sneeuw-verstuivingen onbereikbaar geworden. Ingesneeuwde auto's in de Buitenveldert. Het Bestuur besluit de traditionele Nieuwjaarswens te verschuiven tot 11 januari. Een lichte dooi, ingezet op 4 januari, houdt geen stand en een paar dagen later begint het weer te vriezen. II Januari beleeft de uitgestelde Nieuwjaarswens, dit keer weer geschreven door, de gelukkig herstelde, Jaap Gohen. Direct het begin was al verrassend. Een opkomst van twee Thomasvaeren en twee Pieternellen. Een zeer geslaagde wens, mede door de voortreffelijke vertolking van de dames Hauber en a Cohen en de Heren Snelleman en Bouwens. De vele belang stellenden gaven middels een donderend applaus blijk van hun waardering. 18 Januari. Onze 68ste jaardag, voor het eerst in eigen huis te vieren. Niet alleen dit feit is uniek, ook het record aantal deelnemers, n.1. 93, ondanks de slechte weers omstandigheden. Vooraf gegaan door een borrel, die qua tijd en hoeveelheid toch weer uitliep, ging men om8 uur aan tafel. Vele Ereleden waren aanwezig, benevens A.F.C.'s meest beken de donateurs Brunt en Horn. Al met al zeer geslaagd te noemen, alhoewel het Bestuur zich toch dient te beraden over beperk ing van het aantal deelnemers. Voorzitter Kappelhoff maakte op de hem gebruikelijke wijze de Nobelprijs winnaar bekend: 'grote Tim' oftewel officieel de Heer H. Timmerman. Ook deze feestelijke dag liep uit tot in de kleine uurtjes. Deze zelfde dag gaf één van de meest barre Elfsteden-tochten te zien. A.F.C, zou A.F.C, niet zijn, als verschillende van haar leden niet hadden deelgenomen.

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 13