-8- vorstperiode was de maandagavond de drukst bezochte sinds jaren. Helaas nam, door het vrijwel onbereikbaar worden, het bezoek in de winter sterk af. Ook nu weer werden tal loze klaverjasdrivesgehouden, terwijl Erelid Mets menige biljartwedstrijd tegen bevriende verenigingen organiseer de. 29 Juni was de dag Middels een tweetal het afscheidsfeest velden, van diverse ouwe trouwe clubhui een paar van staan, was druk, rommelig, juni om 7 uur keerd van de Heren van Peperzeel en Staats. bijzonder originele circulaires werd aangekondigd van, ik citeer,'Onze op instorten staande tribune's, dat s, van de lokettem waar er nog maar omdat de rest al is 'versneesd'.Het rumoerig, gezellig en warm. Op 30 en de laatste feestgangers huiswaarts, Op 20 augustus vond de eerste bespreking van een lange reeks plaats over de voorbereidingen van en de opening zelf van 'Goed Genoeg'. Tussen deze datum en de glorieuze dag van 6 october is nog vermeldenswaard, dat op de eer ste competitiezondag, 9 september, voor het eerst 24 A.P.C, elftallen speelden, waaronder alle 10 senioren teams en dat op 30 september de laatste wedstrijd aan de Zuidelijke Wandelweg werd gespeeld en wel tegen de Spar taan. Voorbode van de naderende afbraak was het reeds ont breken van de overdekte tribune. 6 October 1962. Een grootse dag in de historie van onze vereniging. De opening van Sportpark 'Goed Genoeg' en meer in het bijzonder van het prachtige gebouw, waarin wij ons thans bevinden- Een dag met fraai weer, ingezet met een, mede dankzij Lid van Verdienste Jo Wijnand, goed voorbereid persconferentie in de'Poort van CleveTegen half twee begon de zaal vol te lopen en hadden alle ge nodigden plaats genomen. Erelid Bessem, voorzitter van de Stichting Goed Genoeg hield een openingsspeech, waarna wethouder de Roos van Amsterdam in een bijzonder geestige toespraak, waarvan U zich ongetwijfeld de slotzin nog zult herinneren 'wil de Heer Bessem mij onthullen wat ik direct moet gaan onthullen', de opening verrichtte door het weg trekken van een enorme A.P.0. vlag, waarin een groox klavervier-ambleem, waarachter, in sporttenue een jeugdige A.P.C.-er, A.C.C.-er en A.B.C.-er stonden opgesteld. Vele officiële sprekers volgden, waarvan ik U noem de Heer Jaspers (K.N.V.B. en afd. Amsterdam), de Heer Kleefstra (H.N.C.B.) de Heer Bremer (K.N.H.B.) en de Heer van Baasbank (Kon. H.P.C.) namens de voetbalverenigingen. Na een pauze kwam het z.g. 'interne' deel aan de beurt. Het aanbieden van geschenken, waaronder 'het' carillon, in richting bestuurskamer, pingpongtafels en een dia-positief raam van het oude clubhuis.

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 11