MP -10- clubblad weer regelmatig elke maand uit, mede dankzij de voortreffelijke samenwerking met de Heren Meijer en van der Heul. De veteranen dartelden ook dit jaar weer gelijk junioren in de wei met o.a. versterking van onze aloude crack Dick Disselkoen. Zij traden o.m. aan tegen de Black Devils, de K.L.M., "Haarlem" en het Zaterdagmiddag elftal. Voorts hielden zij» op 14 april een luidruchtige en "vochti ge" vergadering, welke vroeg in de morgen eindigde. Het. winnen van het jaarlijkse veteranen-toernooi werd reeds eer der in dit verslag gememoreerd. De "Zilveren Ploeg" kwam het afgelopen jaar êên maal bijeen en wel op 2 november in ons clubhuis, waar deze "zilveren" leden hun weg uitstippelden naar het gouden getal 50. Thans ben ik aan het einde van dit jaarverslag, met veront schuldigingen voor de tekortkomingen mijnerzijds. Terugblikkend mogen wij zeggen, dat het een bizonder goed jaar is geweest, alhoewel het uiterste van de diverse zenuw gestellen werd geëist. De aloude A.F.C, is weer terug op de plaats, waar zij haast historisch recht op heeft. Dat dit feit een stimulans mag zijn voor de gehele vereniging en haar elftallen in het komende seizoen Tot slot dank ik namens het Bestuur alle A.F.C.-ers, die zich dit jaar voor de vereniging verdienstelijk hebben gemaakt, hetzij persoonlijk, hetzij in commissie verband. Niet in de laatste plaats gaat onze dank uit naar onze Ere- leden en leden van Verdienste, op wiens ervaring nimmer te vergeefs een beroep werd gedaan. Voorts dank aan alle leden van de A.F.C, voor het in het Bestuur gestelde vertrouwen, alsmede aan mijn mede Bestuurs leden voor hun steun en prettige samenwerking in de korte spanne tij ds, dat ik mijn huidige functie heb mogen vervullen, Amsterdam, 21 juni 1961. J.L. van Dijk. Secretaris.

Jaarverslagen | 1961 | | pagina 15