Op 21 maart zag een nieuwe commissie in A.F.C, het licht, n.1. de "A.F.C. Toto Commissie", in het leven geroepen om decentra lisatie van de poolwerkzaamheden te verkrijgen. Gekozen werden de Heren B. Bonkink, J. Kohier, J. de Bie en R. Akkerman, onder voorzitterschap van de Heer A.J. Bos. Op 30 maart werd een filmavond in ons clubhuis georganiseerd m.m.v. de filmdienst van de Nederlandse Sport Federatie. Ver toond werden films over de Wereldkampioenschappen 1958 en een trainingsfilm van de Duitse Voetbalbond. Het vertoonde genoot grote belangstelling van de, helaas gering in aantal# zijnde leden. Zaterdagavond, 8 april, werd onze vereniging dit maal niet op het veld, doch in het water vertegenwoordigd bij een zwemesta- fette, daartoe uitgenodigd door de zwemvereniging "De Dolfijn". Onze ploeg wist zowaar de eerste prijs te behalen vóMr andere voetbalverenigingen, waaronder Ajax, Blauw Wit, D.W.S. en J.O.S. Gezien de financiële moeilijkheden, die bij het organiseren van een feestavond horen, werd dit jaar afgezien van speciale festiviteiten. Op 4 mei werden w«rer de gevallen leden van onze vereniging in de oorlog herdacht bij het monument op ons terrein. Velen waren aanwezig. Vice-voorzitter Jan Steensma hield thans de herdenk ingstoespraak, bij ontstentenis van de Voorzitter, waarna na mens A.F.C.A.C.C, en A.B.C, bloemstukken bij het monument werden neergelegd. jwl en Voorts breng ik U de bizondere jaardagen^jubilea in het afgelo pen jaar onder Uw aandacht. De Heer Slijmen Wit beleefde zijn 70e verjaardag, evenals de Heer Boskamp Sr., die tevens gehuldigd werd t.g.v. zijn 50-jari ge toneelloopbaan. De Heer Roodenburgh vierde in goede gezond heid zijn 75e verjaardag. Vele bevriende verenigingen jubileerden, o.a. Z.V.V. 60 jaar, K.F.C. 50 jaar, D.C.G. 40 jaar en Kennemerland 40 jaar. De voetbalpool draaiede ook dit jaar weer, zij het thans met een beperking van de hoofdprijs tot Hfl. 50.000,-. De opbrengst was minder in vergelijking met het vorige seizoen. Het merkwaar dige feit doet zich n.1. voor, dat wij meer officieel ingeschre ven pool-deelnemers hebben dan vorig jaar. De animo bij velen ontbrak echter om wekelijks hun formuliertje in te leveren, on danks de herhaalde opwekkingen van de Toto Commissie. Verschil lende maatregelen om deelname te stimuleren zijn echter genoemeh, zodat wij goede hoop hebben, dat deze niet te missen inkomsten het komende seizoen weer een stijgende lijn zullen tonen. De samenwerking met de dochterverenigingen A.C.C, en A.B.C, was ook dit jaar uitstekend. Ook de verhouding van beide dochters onderling was prima, getuige hun gezamenlijke circulaire,

Jaarverslagen | 1961 | | pagina 13