- 12 - BLACK DEVILS, O.V.V.O., A.V.O.C., D.D.V., H.B.S., A.P.C.-zaterdagmiddag elf tal, de K.L.I'I.-boordmecaniciens, H.P.C., terwijl ook nog aan het befaamde U.D.-toernooi werd deelgenomen. Voorwaar een zeo ar pro_ Op 28 november 1959 organiseerden de Veteranen in het Park Hotel een biljarttoernooi, dat op de bekende A.F.C.-wijze .niseerd. De Veteranen van AJAX wonnen hier de eerste prijs. 29 april j.1. hielden "de Vetten" hun jaarlijkse vergadering in het klubhuis met als enig agendapunt "inkomende stukken", waarvan het aan- vangsuur (18.00 uur) te denken gaf. De Zilveren Ploe dit seizoen tweemaal in het niems n.1. op woens dag 4 november en woensdag 11 mei, beide malen in Hotel Schiller aan het Rembrandtplein. Hier werden oude herinneringen en inzichten over de ver eniging resp. opgehaald en uitgewisseld. Het feit, dat de tweede bijeenkomst slechts door 18 man werd bezocht, zal voldoende zijn om de Zilveren Ploeg te doen besluiten, evenals vroe ger slechts eenmaal per jaar op de eerste woensdag van november bijeen te komen. Nu wij hebben kunnen kennisnemen van alle gebeurtenissen in en rondom de A.F.C, en haar beide dochters, mogen wij resumerend vaststellen, dat ook dit jaar, ondanks het feit, dat de prestaties van de elftallen enigszins onder de verwachtingen zijn gebleven, toch weer een goed ver enigingsjaar is geweest, waarin de A.F.C. hee. .oond sterk te zijn en haar plaats als amateur-klub in Amsterdam - gezien bijvoorbeeld de leden- aanwas - ten volle waard. Tenslotte breng ik namens het Bestuur de dank aan alle A.F.C.-ers, die zich dit jaar voor hun klub verdienstelijk hebben gemaakt door het ver richten van hun funkties in kommissies of door persoonlijke aktiviteiten. Hierbij niet in de laatste plaats de dank aan de Ere-leden en de leden van verdienste, die door hun waardevolle vingerwijzingen de jarenlange traditie van de A.P.C, ook in het verenigingsjaar 1959/1960 hebben aange geven. Een y/oord van dank ook aan alle leden van de vereniging voor het in het Bestuur gestelde vertrou- .Ismede aan mijn mede-Bestuursleden voor de ondervonden prettige wijze van s~ \:ing. Amsterdam, 17 juni 1960. G. van Poorten, wnd. secretaris.

Jaarverslagen | 1960 | | pagina 13