De samenwerking net de dochterveren: sn A.C.C, en A.B.C, is - mede in verband met de kontakten in de Stichting "Goed Genoeg" - zeer intensief geweest. Be besprekingen net de beide klubs resulteerden dit seizoen o.a. in een afspraak, om bij thuiswedstrijden van de eerste elf- resp. negentallen geen entree te heffen voor de leden van een der verenigingen; verder werd een "Kommissie van 3" ingesteld, waarin ambtshalve de eerste penningmeesters van de verenigingen zitting hebben. Deze kommissie is tot stand gekomen teneinde de kwesties, waarop de drie verenigingen elkander raken, zoals royementen e.d., te bespreken. Op de jaarlijkse feestavond van A.C.C, en A.B.C, waren vele A.F.C.-:.- .rdigden a zig zodat, naar wij mogen aannemen, de sfeer reeds daar is, waarin op het gloednieuwe sportkomplex "Goed Genoeg" t.z.t. de drie vero jen hun gezamenlijke kleuren zullen moeten verdedigen. Onze vice-voorzitter Jan Steensma werd in de loop van dit seizoen benoemd tot voorzitter van de A.B.C., met welke verkiezing wij hem alsnog van harte komplimenteren. In het begin van het seizoen werd wederom het A.F.C.-trainingsfonds ingesteld. Onder leiding van de aktieve Siem de Waal werden door bijzon dere initiatieven de nodige financiële middelen bijeen gegaard teneinde de kosten, verbonden aan een vaste trainer, te kunnen dekken. Zo werd een verloting georganiseerd en een speciale kollektebus vervaardigd waarin A.F.C.-ers bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal hun - door de verlaging van de entree - uitgespaard:, rfcje stedelijke belasting konden storten. Vooral de grote aanstekeraktie zette zoden aan de dijk en het feit, dat de zelf-geimporteerde aanstekers uitmunten door betrouwbaarheid, brachten de kopers ervan tot üubbele tevredenheid. Trainer van Dam heeft het, evenals de voorgaande jaren, ook in het afge lopen seizoen niet ge ïhad, alhoewel hij ons inziens zijn uiterste best heeft gedaan de resultaten van onze elftallen zo gunstig mogelijk te doen zijn. Wij menen dan ook te mogen konstateren, dat het aan hem niet heeft gelegen en het spijt ons dan ook zeer, dat hij te kennen heeft gegeven te gaan emigreren, waardoor het noodzakelijk naar een andere trainer uit te zien. Het Bestuur meent erin te zijn ge slaagd een voor A.l geschikte trainer aan te trekken door de benoe ming van de Heer G. van Dijk, oud-eerste elftalspeler van AJAX, oud- international en ex-trainer van ZEEBURGIA. De resultaten van deze ver eniging gedurende de tweede helft van het afgelopen seizoen stemden ons hoopvol t.a.v. de verrichtingen van ons eerste elftal voor de ie kompetitie Terreinknecht Zonderman kweet zich weer op de bekende rus «rijze van zijn taak en zorgde zo goed als mogelijk is voor terreinen, akkomodatie en materiaal. De diverse evenementen in het klubhuisdat op 1 juni j.1. 25 jaar be stond, zorgden ervoor, dat ook onze restaurateur J. Bakker tevreden was over de afgelopen periode, al vormde de recente inbraak in het klubhuis een kleine tegenslag. onze mening doet de Heer Bakker het goed en heeft hij de A.F.C.-sfeer goed aangevoeld. Vice-voorzitter, voorzitter van A.B.C., lid v pers- en propaganda- imissie en Schakelredakteur Jan Steensma zorgde wederom op de hem passende wijze voor ons maandblad, dat in perfekte samenwer i net drukker Jan Liever en administrateur Otto van der Heul ons als een zeer lezenswaardig blad in de bus werd thuis bezorgd. Alhoewel wij jpen, dat hij uitziet naar een verlichting van zijn werkzaamheden, vertrouwen wij erop, dat dit niet zal v/orden gezocht in het verlaten van de redak- tiestoel. Ook de Veteranen deden dit jaar weer van zich spreken. Wedstrijden werden gespeeld tegen A.T.L., De Vliegeniers van K.L.M., A.P.G.S.,

Jaarverslagen | 1960 | | pagina 12