Het verenigingsleven kende weer vele rendez-vous, in het bijzonder op de klubavonden, die met ingang van 22 juni 1959 weer werden gehouden in de nieu?/ ingerichte Lyceum Bar aan de Corn. Krusemanstraat. Tijdens deze klubavonden vormde het biljarttoernooi,dit jaar gewonnen door het ko; Steensma - Huisman, de hoofdschotel. Op 19 december werd de kienmiddag voor de jeugd gehouden, zoals gebrui kelijk een groot sukses. De jeugd. isie zorgde (zoals de traditie het wil) voor een overvloed van prijsjes en de deelnemertjes stelden v/eer alles in het werk om het klubhuis af te br nv. n De kienavond voor de senioren met hun dames werd op 21 december gehouden en was - gewoontegetrouw - druk bezocht. Een rekord aantal van 170 personen Wa£ aanwezig, dat in prima stemming na de gebruikelijke stamp potmaaltijd om prachtige prijzen, gericht op de toekomstige feestdagen, kiende Op 1 januari 196O bezochten Thomasvaêr en Pieternel onze nieuwjaars reunie en boden hun nieuwjaarswens, die elk jaar weer een prestatie v belang is, aan. Hieraan vooraf werden de reeds in dit jaarversla, de- veerde sixes gespeeld. De verjaardag van de A.F.C, op 16 januari, werd wederon/diior een rekord aantal deelnemers in het Apollo Paviljoen gevierd door de c de la crime van de vereniging; tijdens het diner, geleid door praesus \ijf. Brusse: werd een buitengewone ledenvergadering geënsceneerd, tijdens Y/elke onze eersta secretaris voor zijn langdurige bestuursuitoefening tot Ere-Lid werd benoemd. Hog diezelfde nacht werd hij van deze benoeming in het ziekenhuis in kennis gesteld. De nobelprijs ging dit jaar naar de totaal onthutste Arnold Bos; deze werd hem toegekend wegens zijn verdiensten voor de A.F.C, buiten de zaamheden als Bestuurslid om, i.c. de vele werkzaamheden, verbonden aan de voetbalpool. Helaas werd de aan de verjaardag voorafgaande oudejaarsavond slechts jig bezocht. Of het feit, dat onze voorzitter daarbij niet aanwezig 3 en zijn plaats door de vice-voorzitter werd ingenomen voor het in ontvangst nemen van de gebruikelijke vrouwelijke huldiging, hieraan debet was, is samensteller niet be Op zaterdag, 22 januari bezocht op uitnodigii - de Heer J. -p, een aantal bestuursleden, ere-leden, elf lissieleden en spelers van het eerste elftal, alsmede hun dames, in de Kleine Co: :et blijspel "Hoera, een Een initiatief, dat bijzonder werd gewaardeerd. Het grote jaarfeest werd dit jaar op 13 februari in het Carlton Hotel ge houden, waarbij de Skymasters en Rudie Carel de trekpleisters vormden. Een buitengewone avond, waarvoor de leden van de pers- en propagandakcm- missie een kompliment verdienen. Een nouveauteit hierbij was, het na af loop ingerichte souper, van welke gelegenheid velen gebruik maakten om nog even na te kaarten. Op zaterdag, 2 april werd in het Victoria Hotel op initiatief van enige jongere bestuursleden een diner gehouden voor bestuur en ere-leden, als mede de leden van verdiensten met hun dames. Een zeer geslaagde avond, die speciaal door de dames bijzonder werd gewaardeerd. Op dezelfde dag werd voor de eerste maal een jeugdsportdag georganiseerd; deze tienkamp voor voetballers viel zeer in de smaak en er werd door ongeveer 80 jeugdleden fel om de beschikbare prijzen gestreden.

Jaarverslagen | 1960 | | pagina 10