- 7 - Over Junioren B 3 (ons elftal in de leeftijd 12 jaar) zijn de berichten gelukkig veel beter. In de beslissende wedstrijd tegen concurrent D.W.S. om de bovenste plaats werd gedecideerd verloren, doch een eervolle tweede plaats is ale^szins verheugend. Junioren A 3 (welk elftal in de vroegere leeftijdsindeling als Adspiranten I op-getreden zouden zijn) is ons kampioenselftal in de jeugdafdeling van dit jaar. Ongeslagen werd dit doel bereikt, doch de laatste (overigens onbelangrijke) wedstrijd, onder moei lijke omstandigheden gespeeld, werd nog verloren. A.P.C, mag van dit elftal, althans diverse van haar spelers, nog veel verwachten. De overige elftallen, t.w. Jun A 2, A4 en R2 dienden zich slechts met bijrollen in het competitiespel tevreden te stellen en boekten (overeenkomstig de verwachtingen) merendeels nederlagen. Ook: werd met diverse jeugd el f tallen, met name Jun A I, A 3, B I en P>3 aan vele tournooien deelgenomen. Ook hierin was ons optreden, wat betreft de behaalde resultaten althans, zeer beschei den. Wel werd uiterst hard gewerkt door onze uitverkorenen n.v. in het Internationale Blauw-Wit Tournooi (achtste plaats) en in het K. V. C.-ïournooi voor Junioren A, waarbij dooi- onze vertegenwoordi gers, voornamelijk spelers van Jun. A 3 onder aanvoering van Jan Hopster, de tweede plaats werd bereikt, doch bij andere tournooien moesten wij het meestal afleggen tegen de vertegenwoordigerse van de "grote broers". Daar geen eerste prijzen 'werden behaald bij tournooien, georganiseerd door zusterverenigingen, zullen wij ons hier slechts beperken tot ons eigen, dtour de Jeugdcommissie op uit stekende wijze georganiseerde Jubileumjeugdtournooi. Voor de elftallen Jun. A I, B I en B 3 waren poulles van vier verenigingen ingesteld. Na dikwijls mooie en spannende wed strijden in een prettige sfeer werden de volgende resultaten bereikt: Poule A (tot 18 j.) Poule B (tot 15 j.) Poule 0 (tot 13 j.) Alcmaria Victrix A.P.C. A.S.C. V.O.C. Blauw Wit D.W.S. Z.P.C. (4) H.B.S. A.P.C. A.P.C. (3) Hercules Zeeburgia Gelukkig gestemd met de eerste prijs voor ons eigen B I elftal en de goede prestaties van onze beide andere elftallen, kon de Heef lioltzappel na afloop de prijzen (waaronder twee mooie bekers, beschikbaar gesteld resp. door de Keren v.d. Hurk en Steinvoorte) aan de prijswinnaars uitreiken. Dit Tournooi betekende tevens het sluitstuk van. een grootse Jubileumviering. Mede dankzij de grote inspanning van de Heer D. Steeman en de Jeugdcommissie tevens een waardige sluiting. De competitiestanden van onze jeugd- elftallen waren:

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 8