- 3 - De spelers stuk" voor stuk bezitten voldoende techni sche vaardigheid hun tegenstander, hoe sterk deze ook mag zijn- in haar afdeling, te kunnen slaan.. Het heeft echter meer aan de onderlinge saamhorigheid ontbroken en om deze reden is het dan ook bijzonder jammer dat wij de onderste_ plaats moesten bezetten, iets wat in de A.F.C, de laatste twintif/jaar niet meer was voor gekomen. Gelukkig, dat door de veranderde voetbalconstellatie, van degradatie dit jaar p,ee^ sprake is, anders zou ons dit het tweede klasserschap gekost hebben. Onze spelers moeten echter be denken, dat zoiets natuurlijk slechts eenmaal in een voetballeven kan voorkomen. Willen wij ons in de Tweede Klasse handhaven, om over hogere aspiraties nog maar niet te spreken, dan zullen zij zich geheel voor onze roede club moeten govon, dat wil niet zeggen slechts al zijn voetbalcapaciteiten ten toon spreiden, maar ook werkelijk een "team" vormen van elf spelers. Alleen dan zullen wij gunstige resultaten kunnen bereiken. Voor de komende elftalcom missies, d.w.z. niet alleen voor de seniorenelftallen, maar ook reeds in de Jeugd, zal daaraan dus wellicht zeer veel aandacht besteed moeten worden en zal de niet goedwillenden al zeer spoe dig in de komende competitie te verstaan gegeven moeten worden dat er voor hen in de A.F.C, geen plaats meer is. Want ook in de Jeugd komt de zgn onverschillige houding reeds voor. Liever enkele elf tallen minder en een stel prettige jongens, waarvan men op aan kan, dat zij bij wedstrijden komen en zich voor de A.F.C, geven, dan dat halfslachtige gedoe, waarvan wij in diverse elftallen het af gelopen seizoen getuige konden zijn. Gelukkig is er een pleister op de wonde. Der traditie getrouw zouden wij haast zeggen, is het Zesde Beniorenelftal kampioen van haar afdeling geworden. Helaas werd de traditie nog verder doorgevoerd door dit elftal door de promotiewedstrijden slechts met één overwinning en één gelijk spel, alsmede twee nederlagen, af te sluiten, zodat de Reserve Tweede Klasse A.V.B, opnieuw niet gehaald werd. Ook Junioren A. 3 heeft de eretitel behaald. Van de huldiging van beide kampioenselftallen is TT inmiddels bij de aanvang van deze vergadering getuige geweest. Met deze resultaten mogen wij de onderscheidelijke elftalcommissies van harte complimenteren. Het eigenlijke seizoen werd aangevangen met ons tradi tionele A.R.O.L.-Toumooi. Op 13 Augustus 1954 vond de A.R.O.L.- Persconferentie -laats, waarbij aan de Pers de deelnemers aan het A.R.O.L.-Toumooi 1954 bekend werden gemaakt. Zoals TT weet werd deelgenomen door: Ajax, E.B.O.H., Enschedesche Boys, Excelsior, H.B.S., H.V.C., Zeeburgia en A.F.C. Dus vijf eerste en drie tweede klassers

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 4