ons team plus officials zonder hulp van Penningmeester Woudstra vervoerd kon werden. Ook bij de thuiswedstrijden verleenden deze Heren van genoemd Corps hun hulp als Controleur. Resumerende: Het Corps Diplomobile heeft wederom heel veel bijgedragen dat onze Penningmeester dit jaar "rond" kon k omen Tot dusverre heb ik een overzicht gegeven van ons Verenigingsleven in de verleden tijd» Dan nu dus iets over de toekomst. Het Bestuur wist reeds de afgelopen jaren dat in vele leden het verlangen leefde» evenals vroeger een eigen home, zoals wij dit in "Eggers" hadden, terug te krijgen. De Clubavondcommissie en het Bestuur zijn hiervoor zeer vele malen reeds op pad geweest, doch immer kwamen wij weer in het Olym pisch Stadion terug. Thans kan ik U melden, dat wij besloten hebben met ingang van Maandag 4 Augustus a.s. af onze clubavonden bij wijze van proef zullen houden bij.Eggers. Voor de niet oude leden even het adres? Koninginneweg hoek Saxen Weimarlaan. De tegenv/oordige eigenaar is de Heer de Graaf, die ons toegezegd heeft zich alle moeite te geven het ons in alle opzichten naar de zin te maken. Hopenlijk is hiermede in een langgevoelde behoefte voorzien. Rest mij nog de Heer Hein, Restaurateur van het Olvmpisch Stadion hartelijk te danken voor de gastvrijheid g2 gedurende enkele jaren bij hem genoten. Mijne Heren, ik ben hiermede aan het einde van mijn Jaarverslag 1952 geko men en ben mij bewust dat dit in mineur gesteld is, doch gelijktijdig wil ik er op wijzen, dat het geen enkele zin heeft de zaken te verdoezelen In tegendeel, het heeft zin ons met de werkelijkheid te confronteren. Mocht i^kx;] deze veel te lange opsomming van alle gebeurtenissen over het seizoe' 1951/52 toch nog belangrijke voorvallen, etc. vergeten hebben, dan verzoek ik beleefd mij Uw opmerkingen en critiek niet te onthouden. Als straks de verkiezingen voor de diverse functies sullen plaatsvinden, laten wij dit dan met wijs verstand doen, want werkelijk, Mijne Heren, wij gaan een zeer zwaar seizoen tegemoet en er zal door alle functionarissen hard gewerkt moeten worden. Mijn heilige overtuiging is echter dat het kan en het moet dus ook! Ik eindig thans met de dank aan mijn mede-Bestuursleden voor de samenwerking tijdens het afgelopen seizoen en tot de scheidende Bestuursleden van Nigte- vegt en de Waal zou ik willen zeggen; "Blijf inde buurt"., en mocht de A.P.C. U nodig hebben, stel dan weer, indien magelijk, beschikbaar. Ik wens de A.F.C, good luck voor het volgend seizoen en behouden thuiskomst, VAN TEUKENBROEK.

Jaarverslagen | 1952 | | pagina 13