Ne, 153 - verwerken. Dit is van positief en groot nut voor de club en" verdient ons aller waardeering, waarbij de groote steun van N.N. ook niet mag worden vergeten. Bij deze mutatie dienen wij zeker de groote medewerking van de Drukkerij "'t Koggeschip" te gedenken. Vooral bij de uitgifte van jubileum Schakels e.d. was de Achtergracht een'waar toevluchtsoord voor de redacteuren. Wij blijven.v, Trigt, v, Roo, Verhaaf enz. dankbaar, evenals ik wensch te memoreeren, dat, toen S. T.7it als redacteur bedankte, Galavazi bereid was, niettegenstaande zijn vele werk ook dit nog op zijn schouders te nemen. Hij heeft niet veel pleizier van zijn redacteurschap gehad, doch zijn bereidheid toont de clubman. A.C.C, en de.Honkbalclubstaaner sportief uitstekend voor. Ook als vereeniging wordt daardoor hun beteekenis grooter en vormen zij dus een steeds sterkere band voor de A.F.C.-ers in den zomer. Als dit de leidraad der Besturen blijft, dan zal de sympathie, v/elke .nu reeds bestaat, zich steeds vergrooten. Dat deze aanwezig is bleek wel bij de viering van den verjaardag van A.C.C, op 5 Maart j,l. Als oude A.C.C.er herinner ik mij nog wel, dat wij met 5 a 6 menschen dit feest aan het vieren waren. Nu waren er echter 50, zoodat Brusse, Eijsvogel enz. tevreden konden zijn. Ook de Honkbalclub heeft op dit gebied een keurige prestatie verricht. Op Zaterdag 11 Juni gaven zij als repetitie voor hun 5-jarig bestaan een dansavond in Apollo, welke klonk als een klok. Ik heb het streven van v. Driel, Kleyn en Thonus met belangstelling gevolgd en vind het zeer pret tig om van een welslagen te kunnen spreken. Als' men geweten had hoeveel aardige, goedgekleede meisjes er ten dans gevoerd konden worden, waren er nog veel meer A.P.C.-ers gekomen Vollbracht en J, Meyer hadden zich met de afdeeling "clubavonden" belast. Dit dikwijls vervelende baantje vervulden zij prima en.met voldoening kunnen zij op het drukke bezoek en geslaagde tournooien wijzen, waarbij de Eere-voorzitter zich zelfs niet ontzag om een miese-mause prijs weg te sleepen. Onze accomodatie is hoewel niet'vergrootdan toch aanmerke lijk verbeterd, doordat de houten staantribune is vervangen, door een talud, ontworpen door ons lid Iv.vooys. Het werk werd onder zijn leiding uitgevoerd, waarbij ïacke op verschillende wijzen met veel enthousiasme zijn medewerking verleende. Dit soort tribune behoeft weinig onderhoud en voldoet ten opzichte van het Eilersveld veel beter dan een houten tribune. V/ij zijn er zeer tevreden mee en zeer erkentelijk tegenover den uitvoerder en ontwerper Vooys. Op ons terrein vonden nog op Goeden Vrijdag de traditioneele beurswedstrijden plaats, terwijl begin Mei Holland-Belgi'é Korfbal gespeeld werd. Op 2 0 December j.1. vond een buitengewone Alg. Vergadering plaats in verband met het zeer betreurde aftreden van Brusse als Commissaris van Materieel. Hij werd vervangen door Dr. J. P. R. Nestelroij, Tevens werd op deze vergadering het nieuwe reglement bekrachtigd. A.P.C, telt 12 Eere-leden, 162 -erkende leden,.173 Donnateurs, 77 Junioren en 55 Adspirant-leden. Zoo heb ik geloof ik wel de hoofdzaken van het wel en wee onzer club verteld. Het wee wordt wel beheerscht door het sterven van 3 oude leden, maar daartegenover staat gelukkig het herstel van Pons de Vilder, Breedveld en Burger. Het nieuwe vereenigingsjaar kan dus met optimisme begonnen worden. Er is behoorlijk spelersmateriaal'en men zou dus geneigd zijn te zeggen ""/ij staan er beter voor dan ons in jaren over komen is." Maar om dit uit te buiten behoeven wij de steun van U allen,

Jaarverslagen | 1938 | | pagina 5