ITo. 151. elftalspelers op deze glorierijke prestatie t'e-rugzien. De hieraan verbonden kans» op promotie werd "altten door ons 3de elftal na een zware strijd met V.V.A«^JEE, WVM.S. XX, en J.H.K. Jx, uitgebuit. Hierdoor spelen het 2de en 5de v/eer in aansluitende reserveklassen en heeft Jb, v. Nek, de captain par exellence-, de daad verricht, welke wel uitgestippeld was, maar slechts door een onvergetelijke wil te volvoeren was. Tot dit willen inspireerde Jaap z'n mannen en zij toonden zich kerels, waarop A.P.C, trotsch kan zijn.. Ons derde zag ook nog kans' de Zilveren Kraai te vangen.' Voorwaar een succesjaar. Hettweede was eerst erg schuchter in zijn nieuwe omgeving, maar allengs werd het driester en eindigde nog op een alleszins behoorlijke plaats. Het vierde handhaafde zich ruimschoots, maar het a.s. seizoen is er weer promotiekans, dus 4-de-elftallers, play up Een slecht seizoen had het 5de, dit roemrijke team met Henk de Zwijger aan het hoofd moet zich het volgend jaar rehabilitee- ren. Evenzoo bracht het 7de het niet tot grootsche prestaties, maar daarvoor is het ook het elftal met het grootste aantal spelers. Van het Jeugdfront zijn helaas geen grootsche berichten, hoewel eenige elftallen een behoorlijke plaats bereikten. Tevens speelden de Junioren een paar zeef hoopgevende wedstrijden, o,a. tegen Ajax. Deze wedstrijden wettigden de hoop, dat in de toekomst weer jonge krachten naar voren zullen komen. Dit zou tenslotte een mooie belooning zijn voor onze actieve C. Commissie. In den vroegen Wintermorgen heb ik wel het ge noegen gehad de Commissie-leden ver van huis te ontmoet'en. Groot is hun opoffering, maar ook groot hun voldoening als zij goed werk afleveren. Dubbel jammer is het dan ook, dat Brusse, Buren, Nigtevegt en Dorenbos hun eminente secretaris Kromschröder zullen moeten missen, George heeft met en zonder auto groote dingen voor de club gedaan en hopelijk zullen wij weer spoedig zijn;'come-back" kunnen vieren. De B. Commissie kan zich op de boezem slaan en met reden zeggen "Wij zijn de leveranciers Hun weg ging niet over rozen, tot op het laatste oogenblik waren er groote moeilijkheden, o.a. met de opstelling van het 3de, maar de Heeren rooken de overwinning en hielden stand. Suyver, Zeegers, Rood, Schooneboom en Disselkoen, gelukgewenscht met je succes Dat het jullie moge inspireeren nog jaren voor de A.P.C, te werken, Dast not least de A. Commissie, Natuurlijk was er critiek, maar B'órnemann, Tacke en Selles hadden de groote verdienste hun eigen gang te gaan en durfden, indien het noodzakelijk was een vergaande beslissing te nemen. Het is jammer, dat onze oud-midvoor Tacke zich teruggetrokken heeft. Zijn adviezen als oud-speler waren van groote waarde en wij hopen van harte, dat zijn spel- kennis met geheel voor A.P.C, verloren gaat. Ook uit de Enquête-Commissie verdwijnt een oud-gediende, n.1. Prans v. Dijk. Tijdgebrek roept deze oer-A.P.C.er tot bedanken. Wij danken hem ten zeerste voor zijn vele diensten en wenschen hem goede zaken en goede gezondheid. De Kas-Commissie verliest met Nic. Scheepens een harer prominente leden. Nic. bedankt om principiëele redenen, welke U straks medegedeeld v/orden. Wij hebben deze redenen te billijken, maar hopen, dat Scheepens spoedig weer een functie zal aanvaarden, want de oude garde kunnen wij niet missen en zij wordt steeds kleiner. In één vereenigings^aar moesten wij twee eereleden en een oud-commissielid naar hun laatste rustplaats geleiden. Ir. W, C. Kohier en Toon van SeVenter en Jan Prent zijn van ons heen-

Jaarverslagen | 1938 | | pagina 3