('6 ongerustheid uit ons hart weg kunnen vagen, door er voortaan zorg voor te dragen, dat als hij met elf heeren op reis gaat, hij er ook met elf terug-Komt. In mijn vorig jaarverslag sprak ik de hoop uit, dat er van het Eilersveld een cricketveld gemaakt zou worden. Deze hoop is gelukkig vervuld en thans heeft A.C C. reeds eenige matches op haar nieuwe ground in oude omgeving gespeeld. Als men de A.ft.C.-Pitch rt, waarmede Eysvogel wel bijzonder veel eer inlegt, leest, ziet men steeds maar reeksen nieuwe leden, waarmede ik maar zeggen wil, dat A.C.C, met haar nieuwe veld en haar uitgebreid spelersmateriaal een prachtige toekomst tegemoet gaat. Play up, A.C.C. I Bij Uw 15-jarig bestaan is reeds gebleken, welk een groote plaats ge in de A.P.C, inneemt en Uw groei en bloei zal steeds tot verheugenis stemmen. Honkbal is het spel wat andere A.P.C.-ers onder onze vlag beoefenen. Van stonde af aan hebben ze in hun competitie mooie successen behaald. Als de leiding er in slaagt, de zaak flink in handen te houden, ligt ongetwijfeld ook voor hen een mooie toekomst in het verschiet. De beteekenis van het Arol-tournooi weer naar voren te brengen, lijkt mij overbodig. Dit voetoalfeest voor onsailen werd voor de 13de maal verspeeld. H.B.S. ont/ deed weer mede, daardoor viel Bloemendaal uit en alzoo/stond de volgende bezetting. Ajax, Blauw-Wit, D.W.S., Zeeburgia, H.P.C.H.B.S.K.A.C.Z.A.C.U.V.V. en A.P.C. Ajax, dat een unieke kans had, den beker voorgoed te winnen, liet zich in de demi- finale door N.A.C, kloppen. De Bredasche knapen waren toen niet meer te houden en wonnen door een overwinning op Zeeburgia voor den eersten maal den beker. Evenals eenige jaren geleden, hadden dit jaar weer politieruiterwedstrijden op ons veld plaats. Des te schooner <*//*-/ de touren der ruiters worden, des te meer heeft ons terrein te lijden, zoodat Hans wel geen concurrentie meer aangedaan zal worden. De clubavonden werden zooals gewoonlijk weer in Eggers gehouden, terwijl als nouveauté in het clubhuis van tijd tot tijd avonden uitsluitend voor adspiranten gearrangeerd werden. Deze avonden waren een groot succes voor de actieve C.Commissie. °P overleed na een langdurig ziekbed de vrouw van onzen

Jaarverslagen | 1936 | | pagina 9