(3) ïacke gekozen, terwijl in het bestuur bij enkele candidaatstelling Bonkink zijn intrede als 2de secretaris deed. Ook ik wensch in dit verslag Piet nog eens hartelijk dank te zeggen voor de buitengewoon prettige samenwerking. Elftal De proef met de A.B. en C.-/commissie kan in z'n geheel wel als geslaagd beschouwd worden. Veel dank is de club verschuldigd san menschen als du Buy, Struys, Schaaphok, Claus, Nigtevegt Sr. en Jac.Kohier, die hoewel niet in een commissie zittend Zongag in Zondag uit met de jongens medetrekken. Het is zeke* niet om na te kaarten, maar geheel en al om onze gedragslijn voor onze leiders vast te leggen, rf&^r Eenigen tijd geleden zijn de A.-adspiranten op instagnatie der leiders uit het veld geloppen. Dit nu mag niet meer voorkomen, üen wordt dan voor een commissie gedaagd, waar men zeker veroordeeld wordt, de A.F.C.-naam wordt dus geschaad en last not least wordt men nog beboet ook. De eenige juiste houding in dergelijke gevallen is te trachten de zaak tot een goed einde te brengen en dan in overleg met het bestuur zijn beklag bij den betrokken bond te doen. De A.F.C.-officials verlustigen zich eiken week in de keurige wijze waarop den volke kond wordt gedaan van de opstellingen van onze jongenselftallen. Wij danken dit aan den Hr.Struys, vader van één onzer junioren, die zich hiermede wel bijzonder verdienstelijk maakt. De Enquêtecommissie heeft ook dit jaar weer bergen verzet. Ongeveer midden in het seizoen was de toeloop van nieuwe leden zoo sterk, dat we de toevoer zoo goed als stopgezet heboen. Hierin schuilt een groote moeilijkheid. Het is natuurlijk mooi een zoo groot mogelijke vereeniging te hebben, maar die leden willen voetballen en behalve het feit, dat wij maar 3 velden hebben, komt het voor dat nieuwe leden evenveel voetbaltalenten hebben als ondergeteekende, en dat is al bitter weinig. De oplossing zal wel zijn, dat elk nieuw lid. dat beslist wil spelen, dan maar eerst proeven van zijn bekwaamheid moet afleggen. Hu ik het toch zoo over de Enquête-commissie heb, wil ik niet nalaten te vermelden, dat deze commissie een groot verlies lijdt door het uittreden van hun secretaris Ben Smits.

Jaarverslagen | 1936 | | pagina 6