2 Laat ons hopen, dat de voorbereidende werkzaamheden, welke hier verricht zign tot groote successen mogen voeren. De Bekercompetitie heeft ons weer niet veel succes gebracht, Ha een overwinning op Laren, sneuvelden we tegen Zeeburgia. In het Aroltournooi was het ook al mis. De eerste wedstrijd tegen U.V.V. was tevens de laatste, we verloren met 3-2. Van het 2de valt helaas weer niet veel goeds te vermelden. Het is naar mijn gevoelen een elftal zonder ziel Als men wint is het goed, verliest men dan is het ook best. Niets is er meer over van het roemruchte-2de uit de Reserve - lste Klasse, terwijl er toch diverse spelers in zijn, waarvan iets verwacht mag worden. Voor het volgend seizoen moeten er zeker maatregelen genomen worden om dit elftal uit de impasse en apathie te halen. Het 5de deed nog een bijna geslaagde poging om 'n A.V.B.-Beker voor A.F.C, te winnen, hetgeen hun in de tweede verlenging in de finale door O.V.V.O. belet werd. Van de Junioren valt te vermelaen, dat zoonaar het B.-Elftal ook kampioensneigingen had. De T.O.S.-jongens bleken echter toch sterker te zi.'n en zoo ontliep ons een 6de kampioen. De adspiranten A. schijnen toch nogal veel van v.Kol's lessen op te strijken en hadden een vrij behoorlijk seizoen. Op het Frisia-tournooi, waarvoor zij na het be zoek van de Frisia-jongens bij ons, waren uitgenoodigd behaalden zij een mooi succes en wonnen de lste prijs, terwijl de junioren de 2de meepikten. Onze boys kwamen met hun leiders van Dijk, Staats en Selles enthousiast uit leeuwarden terug. De ontvangst schijnt daar inderdaad daverend geweest te zijn en we kunnen dus spreken van hernieuwde aange name betrekkingen met het aloude Frisia. In de Elftalcommissie A. vond midden in het seizoen een mutatie plaats door het uittreden van haar secretaris Piet Bos, die tevens als bestuurslid bedankte. Op de Buitengewone Alg. Vergadering op (Sfa*~v f welke dientengevolge gehouden moest worden, werd Piet op buitengewoon hartelijke wijze door Galli dankgezegd voor al hetgeen hij voor de club gadaan heeft. In zijn plaats werd na een nek aan nek race met N*e.Selles

Jaarverslagen | 1936 | | pagina 3