f Eerevoorzitter. Zij, die haar gekend hebben, beseffen welk een groot verlies Schaf hiermede geleden heeft. De militante Jan Prent ligt al maanden in 't ziekenhuis. Jan weet, met hoeveel genoegen velen van ons hem in het W.G. hebben opgezocht, maar onze grootste vreugde zou zijn, hem zeer binnenkort thuis eens een poot te kunnen drukken. Onze donateur Wim Dorenbos, voorzitter van Blauw-wit is Zaterdag 6 Juni ten grave gedragen. Dorenbos was een goed vriend van A.P.C, en zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in eere blijven. De samenwerking en verhouding tu3schen de bestuursleden is steeds zeer goeu geweest, hartelijk dank ik hun voor de steun die zij mij bij mijn werk hebben gegeven, hierbij wil ik ook Kijhuis betrekken, die steeds bereid was in te springen, als de zaak spaak dreigde te loopen. En nu sluiten wij het verleden af en kijken naar de toekomst. Het is een goed teeken, dat reeds nu plannen voor het volgend seizoen gesmeed worden. Slagen deze voornemens, dan zal dit zeker zijn vruchten afwerpen, al zal men niet moeten verwachten, dat in één jaar al reeds alles bereikt zal kunnen worden. De woorden zijn echter gesproken, laten de daden nu volgen. Daden, die kunnen bewerkstelligen, dat A.F.C, behalve een gezellige vriendenclub ook een Voetbalclub wordt, welke gevreesd en geacht is. Vooral een sterk 1ste elftal is absoluut noodzakelijk voor onze positie in de gecomliceerde voetbal- xxst wereld. Een groot gedeelte van sportlievend Amsterdam zal een herboren A.P.C, met vreugde begroeten. Laten we allen eendrachtig werken en vechten voor ons geliefd A.P.C. -o-o-o-o-o-o-

Jaarverslagen | 1936 | | pagina 10