maakt; welnu, mijne heeren, steekt uw hand eens in eigen boezem! In dit opzicht kan men een voorbeeld ne men aan F. Meijer, captain van een kam pioenselftal, trainer, commissielid, enz. Kijkt naar dezen „sportman every inch" en ge zult u schamen, dat u zoo weinig doet voor de club waar u toch zooveel van houdt. Het tweede elftal blijft teleurstellen. Soms wordt er inderdaad slecht gespeeld, dan echter weer goed, maar dan ontbreekt zoo dikwijls het heilige vuur, het doorzet tingsvermogen om de zege te behalen of te consolideeren. Nu echter het K.N.V.B.-Jun. Elftal, hetwelk door onvolledigheid geen succes kon hebben, wel weer opgeheven zal worden, is het wellicht mogelijk een sterker team te formeeren en aldus de vroegere en glorierijke tijden van ons 2e te doen her leven. Het derde is ,,still going strong" en werd weer kaimpioen van haar afdeeling. Een eere-saluut is hier op z'n plaats voor Frans en zijn mannen, die weer de A.F.C.-naarn hooggehouden hebben. Hier is weer eens het bewijs geleverd, dat een elftal, al heeft het ook zwakke plekken, door onderlinge saamhorigheid en goede leiding, zelfs het allerhoogste kan bereiken. Het 4de elftal is, mede dank zij het falen van Zeeburgia, tenslotte ook kampioen ge worden, waarmede wij Horn hartelijk ge- lukwenschen. Ook hij kan er zich op beroemen een der weinige A.F.C.-captains uit den laatsten tijd te zijn, die zijn team meermalen tot het kampioenschap gevoerd heeft. Horn, ga zoo voort, en gaat het soms niet gesmeerd, don 't be down hearted and you shall win. Het is aardig de rol van old Jaap van Nek even te belichten. Die heeft n.1. het juiste temperament om in elftallen mede te spelen, waar „etwas" mee los is! Hij heeft medegeholpen het 2de uit de puree te halen, het derde kampioen te ma ken en het vierde eveneens. Verbeeldt u eens, dat hij er mee uit gaat scheiden. JAARVERSLAG SECRETARIS 1935. (Slot). Het 7de is ook zwaar in de running ge weest, maar kwam ten slotte adem te kort, terwijl daarentegen het vijfde na een twee jarig verblijf in de Reserve Ie klasse, weer gedegradeerd is, hetgeen mij voor P. Ver hoef zeer leed doet. Groote verbetering is te constateeren bij onze adspiranten elftallen. Het A-elftal is zelfs vlak achter hun groote rivalen Ajax geëindigd, hetgeen voor de Commissie en van Kol een groot succes beteekent. De prestaties der Junioren steken hierbij wel erg af. Het aantal leden bedraagt momenteel 550 tegen vorig jaar 458. De uitgebreidde Enquête-Commissie heeft weer druk werk gehad, hetgeen voor den volijverigen secretaris dier Commissie: Be- nito Smits geen bezwaar is. Hoe meer werk hoe liever, nietwaar Ben? A.C.C, is weer in eigen huis terug, het geen de een prachtig, de ander maar matig (Wordt vervolgd.)

Jaarverslagen | 1935 | | pagina 4