voor de ouderen ietwat magertjes was, was het succes zeer groot. Tevens organiseerde het active drieman schap Wijnand, v. d. Grampel en Staats nog een avond met dames, waarbij ons oud- lid Han Hollander, een geestige causerie hield en ik daarna bij het kienen voor de tiende achtereenvolgende keer weer niets gewonnen heb! Wat onze clubavond betreft, leiden wij min of meer een nomadenleven. Wij be gonnen dit seizoen in de Karseboom, ver huisden daarna naar Smaalders, die ons echter aan het einde van het seizoen zulke hooge eischen stelde, dat wij er wel niet meer zullen terugkomen, want meer drin ken kunnen wij beslist niet. De hoofdzaak is, dat het er tegenwoordig druk en ge zellig toegaat en al moeten we misschien naar het Tolhuis, de Maandagavond blijft voor clubavond gereserveerd. A.C.C. Terwijl A.C.C, de laatste jaren steeds vergaderingen hield, welke iets op groote Verzoendagen geleken, was het dit jaar bijna een begrafenis geworden. Er was een groot tekort, het eerste elftal was gedrega- deerd en de geest liet ook veel te wenschen over. Men is er echter in geslaagd de moei lijkheden op te lossen en tot ons groot ge noegen schijnt de zaak op het oogenblik goed te marcheeren. A.C.C. I en II behalen mooie successen, zoodat wij van harte hopen en natuurlijk ook zullen medewerken, om onze cricket- club gezond en sterk te maken. Het oude bestuur was regeeringmoe en de nieuwe re genten pakken de zaken met groot élan aan, waarbij ik vooral met mijn collega Eijsvo- gel de aangenaamste connecties heb. Goede wijn behoeft geen krans, en zoo is het ook met onze „Schakel". Wij zijn tevreden en gelukkig met ons lijfblad en aan Jo Wijnand en zijn staf de eer om ons in deze sfeer te laten blijven verwijlen. Ons trainingsfonds toont een bedenke lijke overeenkomst met 's lands financiën. De inkomsten worden n.1. steeds minder, de kas kan de training niet bekostigen, zoodat dit fonds coute que coute in stand gehou den moet worden; zelfs de kleinste bedra gen zijn welkom. De bottertocht werd weer in Juli gehou den en de Sandwiches van Mevrouw Es- ser, alsmede de appetitsild van Galli had den weer veel aftrek en veroorzaakten de voor deze tocht noodzakelijk dorst. Slotwoord. Zoo langzamerhand heb ik geloof ik lang genoeg van Uw tijd gebruik gemaakt. Be driegen de voorteekenen ons niet, dan zal het a.s. Vereenigingsjaar wel zeer belang rijk zijn, want bestaat er niet een kans, dat na een nuttige zomertraining ons hoofdteam zijn goede vorm der laatste maanden van het afgeloopen seizoen gaat bevestigen? Zullen misschien toch het 2e en 3e elf tal het verloren terrein gaan herwinnen en staan wij niet aan den vooravond van ons 40-jarig jubileum, hetgeen toch zeker luis terrijk gevierd moet worden? Dus voor de zooveelste maal is aanpak ken de boodschap. De wereldchaos leert ons waartoe wantrouwen en afgunst lei den. Laten wij dergelijke kwade geesten verre van ons houden en laten wij zijn de goede en werkzame bemanning van ons mooie schip, dat wij stuurvast met de rood zwarte vlag in top moeten voeren naar het verre beloofde voetballand. Amsterdam, 24 Juni 1933. D. J. BESSEM. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 6 -

Jaarverslagen | 1933 | | pagina 7