van ons eerste. Wij moeten George dank baar zijn voor zijn activiteit, maar ander zijds is het een schande dat dit voor onze groote vereeniging mogelijk is. De eindstanden van onze elftallen zijn als volgt: elft. pi. gew. gel. vrl. v. t. punten Ie 6e 6 4 8 43—51 16 2e 10e 6 0 12 43—57 12 3e 2e 15 2 1 70—21 32 4e Ie 9 4 1 39—20 22 5e 5e 5 2 7 36—37 12 6e 8e 5 2 9 40—48 12 7e 3e 9 1 6 52—45 19 Jun. A 6e 5 2 9 59-55 12 p B3e 8 1 7 42—42 17 adp AlOe 2 3 13 23—58 7 B8e 2 2 12 14—45 Comm 6 issies De elftal-commissie bestond dit jaar uit Galavazi, F. de Vilder, W. Brusse en P. Bos. The man in the street was het, as usu- al, meestal niet met hen eens, maar dat is nu eenmaal het lot van een E.C.-lid. Al leen de man van het hondenbaantje, mijn uitstekende collega Piet Bos, kreeg een pleister op de wonde geslagen door de pu blieke opinie en won eveneens de A.F.C.- nobelprijs. De Enquête-Commissie, welke in Sep tember door de benoeming van van den Brink tot Vice-Voorzitter, werd aangevuld met Ben Smits, heeft onder leiding van haar voorzitter Sabelson, die deze functie al zoo vele jaren uitoefent, weer vele moeilijke gevallen te behandelen gekregen. Het ledental is momenteel: w. 1. 212 adsp. 92 o. 1. 127 tegeover het vorige jaar: w. 1. 211 adsp. 83 o. 1. 117 Indien men in aanmerking neemt dat er veel bedankjes zijn geweest, kan men be grijpen hoeveel werk deze belangrijke commissie verricht heeft. Duitsche Toer. Wenn am SonntagabendO, pardon mijne Heeren, ik wenschte te memoreeren dat A.F.C, na lange jaren weer eens een tour naar Duitschland, t.w. Mayen en Duisburg, gemaakt heeft. Steeds als ik aan deze schoone film denk, komt het Leitmo- tiv mij weer in de ooren, vandaar de ver gissing. Ja, want het was een schoone film deze A.F.C.-Paaschreis. Buitengewone gastheeren, goed logies, bloeiende kersen- boomen, lekker bier, enfin te veel om op te noemen. De sportieve resultaten waren precies als de omstandigheden: De 1ste dag: frisch en monter, 2'1 over winning op Mayen; de 2de dag: moeiïg, 53 nederlaag tegen Homberger Spiel- verein. Het eerste elftal heeft verder nog friend- ly games gespeeld tegen Blauw-Wit, Zee- burgia, Gouda en U.V.V. terwijl het 2e lichtwedstrijden tegen het A.K.V.B, en A. V.B.-elftal speelde. De Veteranen-afdeeling bevindt zich nog steeds in den besten welstand. Alleen ge loof ik, dat de heeren wel eens meer mo gen bedenken hoeveel werk de captain, de onverwoestbare Arie Mets, heeft met het organiseeren van hun lichaamsoefeningen. Het A.R.O.L.-Tournooi. Voor het A.R.O.L.-Beker-tournooi was dit jaar zeer bijzonder, daar het voor de tiende maal gespeeld werd. In verband met de steeds toenemende belangstelling had den wij de accomodatie uitgebreid met pa- tentbanken, welke hier door Hans Boekman ingevoerd zijn. Wij pikten de Kraai van H.B.S., maar H.B.S. pikte onzen nieuwen Arolbeker, het geen hun echter van harte gegund is. Deel nemers aan dit jubileum-tournooi waren: Blauw-Wit, H.F.C., Haarlem, H.B.S., Robur, Z.A.C., Zeeburgia, D.E.C., V.V.A. en A.F.C. Ons 1ste werd in de eerste ronde door H.F.C, geëlimineerd. De Handelsbladbeker werd gewonnen door Haarlem, terwijl de 3e en 4e prijs resp. door H.F.C, en Blauw- Wit werden behaald. Groote dankbaarheid zijn wij verschul digd aan de persmenschen als Hoven, Wij- nand, Stokvis, Geudeker en in het bijzon der Izaks, van het Handelsblad. De kleine AROL-beker hebben wij dit jaar niet laten verspelen, daar de belang stelling in en buiten de vereeniging voor dit tournooi nihil is. Clubavonden. Onze jaarfeesten waren de laatste jaren min of meer een sof. Wij hebben daarom gemeend in overleg met de clubavond-com missie er een club-avond met dames van te maken, en ziet, niettegenstaande het pro gramma door veel tegenspoed, speciaal - 5 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1933 | | pagina 6