Overige A.V.B.-Elftallen. Van het 6e, 7e. adspiranten A en B valt niet veel bijzonders te vermelden, zij hebben de volgende resultaten bereikt: 6e: 4e pi., 16 gesp., 7 gew., 3 gel., 6 verl.. 17 pt. 58—39. 7e: 8e pi., 15 gesp., 4 gew. 1 gel., 10 verl., 9 pt. 52—75. Adsp. A: 8e pi., 16 gesp., 4 gew., 3 gel., 9 verl., 11 pt. 26—40. Adsp. B: 7e pi., 16 gesp., 3 gew., 3 gel., 10 verl, 18 pt., 18—58. Den heeren Langevoort en Van Dijk, die alle spelers van onze A.V.B.-elftallen zoo goed kennen en zelfs de Verhaafs uit elkaar weten te houden, zij hier groote hulde ge bracht. De Junioren wensch ik afzonderlijk te me- moreeren, niet omdat zij zulke mooie succes sen geboekt hebben, integendeel, zij behaal den geen kampioenschappen, maar wel deden eenigen onder hen den naam onzer club oneer aan. Ik wil over deze onaangename gevallen niet uitwijden, de schuldigen zijn gestraft en de anderen zullen er hopenlijk voor waken, dat zij volgende jaren niet weer op een der gelijke wijze in het jaarverslag gememoreerd worden. Jun. A: 7e pi., 16 gesp., 6 gew., 10 verl., 12 p., 60—55. Jun. B: 8e pi, 14 gesp., 1 gew., 1 gel., 12 verl., 3 pt. 24—91. In verband met de vroege beëindiging van de competitie werden door den A.V.B, beker wedstrijden uitgeschreven. Hieraan werd deelgenomen door ons 2e, 4e en 5e, Junioren A, Adspiranten A. Daar wij echter besloten hadden ons veld op 15 Mei 3 weken te sluiten en er nog geen eind aan deze wedstrijden serie te bespeuren was, hebben wij ons moeten terugtrekken. Wij zijn ervan overtuigd, dat Horn c.s. het daarmede volkomen eens waren. Faits divers. Op onzen captain van het eerste elftal heb ben de leden van de T.C., van den K.N.V.B. en A.V.B, eenige malen het oog laten vallen, zoodat hij 1 maal in Den Haag en 3 maal voor het Amsterdamsch-elftal uitkwam. Ook Burger is met Neseker gekozen voor het Amst. 2de-klasse-elftal, dat tijdens de Amst. Sportweek tegen een N.H.-elftal speelde, ter wijl Bonking eenige malen met succes in het AV.B.-elftal mededeed. De Enquête-commissie is weer door geheel Amsterdam getrokken om met de nieuwe leden der A.F.C, kennis te maken, zij heeft vele be zoeken afgelegd als men bedenkt dat niet tegenstaande de vele bedankjes (meestal ma- laiseslachtoffers) ons ledenaantal 211 w.l„ 117 o.l., 83 adsp. bedraagt. Dit jaar is als proef de E.C. door het Be stuur samengesteld en hebben respectievelijk de H.H. Galavazi, G. Bosch, F. de Vilder, P. Bos, E. Rood, H. Huurnink enW. Sanders zitting gehad. Vooral E. Rood en P. Bos, die als secretarissen fungeerden, verdienen ons respect. Op deze vergadering zal deze com missie weer als vanouds door de leden ge kozen worden. Het 9de Arolbeker-tournooi is dit jaar door een record-aantal menschen bezocht. Deel genomen werd door BI. Wit, H.B.S. Robur, Z.A.C., Wilhelmina, Achilles, D.E.C.. Zee- burgia, V.V.A. en A.F.C. En BI.-Wit heeft het durven bestaan dezen beker, welke elk jaar, netjes opgedoft door Galli werd uitge reikt, in te pikken. Vijf malen hebben onze sympathieke buren het kleinood gewonnen, en dat zij het juist zijn, die den eersten Arol- beker wonnen, zal een ieder, die evenals ik, sympathiseert met deze mooie vereeniging, verblijden. Dit jaar zullen deze wedstrijden een speciaal karakter dragen, daar het de 10de maal is, dat dit tournooi gehouden wordt. De wedstrijden om den Kleinen Arol- beker schijnen velen een doorn in het oog te zijn. Dit jaar ben ik bij het organiseeren van deze wedstrijden slaags geraakt met den heer Rooswinkel van de Centr. Schoolsportcom missie, die vele bezwaren had. Desalniettemin is alles toch doorgezet en werd dit jaar deelgenomen door de 1ste en 2de O.H.S., Kweekschool v. Machinisten. Zeevaartschool en 2 A.F.C.-teams. De Finale tusschen de 1ste O.H.S. en de KweekschooJ werd in het voordeel der kweekschool beslist. Het is treurig te moeten constateeren, dat zelfs in dit genre wedstrijden blijkbaar niet meer fair gespeeld kan worden. 7 A.F.C.'Crs, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 4