t ALG. VERGADERING 11 JUNI 1932. De verwachtingen dat we thans een mas sale opkomst zouden meemaken, zijn niet uit gekomen. Het bekende ca. 50-tal menschen was weer van de partij. Zelfs moesten we dezen keer bij uitzondering constateeren, dat het Bestuur door force majeur niet voltallig ter vergadering kon verschijnen. Waren dus de factoren voor een geani meerde vergadering niet aanwezig, toch is gebleken dat juist het tegenovergestelde waar was. Galli opende op zijn bekende vlotte wijze, met hier en daar een sombere klank, gevolgd door Nic. Selles, die de notulen als van ouds in orde had. Een meer dan daverend langdurig applaus mocht Dick Bessem met zijn keurig jaarver slag in ontvangst nemen, hetgeen in ons clubblad zeer zeker extra vermeld dient te worden. De wegblijvers ter vergadering hebben alleen al daarom ongelijk, wijl ze een stuk werk als van Bessem, dat gloeit vaii clubleifde, hebben gemist. Het jaarverslag van den financieelen toe stand in 1931/'32, bij verhindering van den Heer Bosch voorgelezen door den 2den pen ningmeester, mocht niet in zulk een hulde deelen. Droge cijfers trekken ook niet zoo. De hoofdzaak is maar, dat de boel klopt en, alle factoren in aanmerking genomen, mogen wij, wat den financieelen gang van zaken betreft, niet ontevreden zijn. Het deed prettig aan, dat de vergadering meer belangstelling aan den dag legde voor het beheer, dan dit vroeger het geval was en enkele vragen betreffende de financiën wer den aan het Bestuur voorgelegd en beant woord. Een en ander culmineerde in een motie van Börnemann, die het Bestuur in overweging geeft om voor de controle op het veld weer eigen amateurskrachten te ge bruiken. Deze motie, acceptabel voor het be stuur, werd met een uiterst kleine meerder heid aangenomen. De Bestuursverkiezing bracht dit keer een dilemma, gezien het feit dat het Bestuur in eerste instantie zonder opvolger voor den aftredenden G. Bosch kwam. Dit ontlokte eenige debatten met een komischen noot van den „Burgemeester" bij het candideeren. Ten slotte, na ampele discussies, werd A. Mets tot 2de penningmeester en Jb. v. Nek tot 1ste penningmeester gekozen. Onze vete- ranenleider begon op zwaarwichtige wijze zijn candidatuur onder de oogen te zien, doel1 de vergadering liet hem geen tijd tot bedenking. En dat was maar goed ook. Zoo kwam Arie onder daverend applaus naar de Bestuurstafel. De overige wijzigingen in het Bestuur brachten geen oponthoud, gezien het feit dat P. Bos bij enkele candidaatstelling 2e secretaris werd en N. Selles dito Comm. v. Materieel. De traditioneele bedankjes aan de schei dende Bestuursleden ontbraken niet, vooral niet aan E. v. Ooy, die een knappe staat van dienst in de leiding achter den rug heeft en op ernstige wijze steeds zijn taak vervuld heeft. Een hartelijk woord van dank aan zijn adres met in het voorutizicht bij zijn terug komst van vacantie een keurig cadeau. Een welverdiend slot voor een harden werker! De E.-C. verkiezing vond vlot plaats, te meer nu het Bestuur er geen prijs meer op stelt, dat zij zelf deze commissie kiest. Ook Enquête- en Kas-Commissie passeer den zonder vertraging de revue. Bij deze laatste zagen we als nieuw gezicht Nic. Scheepens in plaats van den reglementair aftredenden en niet herkiesbaren vriend Kappelhof. Rest nog te vermelden, dat Henk Esser zeer tactisch en juist namens de geheele ver- eeniging hartelijke woorden van dank uit bracht aan het adres van den Voorzitter, onzen I. Galavazi, voor zijn eminente werk wijze en voortvarend optreden, onderstreept door een hartelijk applaus van de vergade ring en een extra-toevoeging van Eere- Voorzitter Schaf Scheepens. Een vergadering van A.F.C, zou niet echt zijn, als de groote Mr. Fred. Sabelson niet had gesproken. Met een wel bijzonder kern achtige opmerking in verband met het jeug dige vaderschap van secretaris Bessem kwam hij te voorschijn, een opmerking, die Dick gaarne voor zijn jaarverslag accepteer de. Aan Piet Bos, die een verwonding heeft, werd staande de vergadering een telegram gestuurd als bewijs van medeleven voor onzen oud-captain en nieuw Bestuurslid. Al met al een prettige vergadering met ge zonde debatten, zooals wij er ons velen wen- schen in de toekomst. CONTRIBUTIE 1932—1933. De traditioneele oproep! Evenals vorige jaren stelt het Bestuur diegenen, die hun contributie in 2 of 4 termijnen wenschen te betalen in de gelegenheid, hiervan tijdig mededeeling te doen. Het ligt in de bedoe- 13 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 10