Uw volgende motor zal toch een B*S*A. zijn? Firma J. NAHUIS - GR0ENL0 Elftal en eenmaal in een Zwaluwen-elftal. Zeer zeker een groote voldoening voor dezen speler, die dubbel en dwars getoond heeft te beseffen wat beteekent „training", die zich iets wist te ontzeggen om het voet bal zoo goed mogelijk te spelen en die iets voor zijn club overhad. Een voorbeeld voor velen, deze A.F.C.-er! Wat de training aangaat, is dit jaar zoo wel door de hoogere als lagere elftallen op ons terrein geoefend. Verder werd met in- door-training begonnen onder leiding van den heer Chl. Aerts. De opkomst was in den beginne zeer goed, maar takelde dusdanig af, dat besloten moest worden deze training geheel te laten vervallen. Ik heb mij hier over heel erg dik gemaakt, hoewel dat nu niet bepaald aan mij te zien is. De mooiste gelegenheid in Amsterdam voor Indoor- training een buitengewoon kundige en sym pathieke oefenmeester, om een avond in de week je body fit te maken. Resultaat: nihil, ondanks talrijke aanmaningen en smeek beden. Enkele getrouwen kwamen altijd, maar het volledig eerste, tweede en derde ontbraken. Het ergste was dit alles wel voor den Heer Aerts, welke belangeloos zijn vrijen avond voor de A.F.C, opofferde. Nee, de doorsnee-A.F.C.-er is toch een eigenaardig mensch! Toen het eerste en tweede elftal zoowat besloten hadden degradatiewedstrijden te gaan spelen ,werd de hulp van trainer Bol- lington ingeroepen, welke ons op Vrijdag avond heeft getraind. De opkomst op deze avonden was gelukkig goed te nomen. A.F. C. te laten verdrinken konden onze spelers gelukkig niet over hun hart verkrijgen. Wat onze terreinen betreft, heeft 't hoofd- veld zich, na de inlegging van de nieuwe slink, goed gehouden. Het Eilersveld is er slecht aan toe en het Bestuur hoopt hierin eenige verbetering te kunnen brengen. Op het derde veld werd een keurige nieuwe BR A HOTTCF CEINTUURBAAN 11 ♦0»rj>".n.v/UöLj telefoon 24448 kleedkamer bijgebouwd: ,,de Villa", en hier door is aan het groote inconvenient van te weinig ruimte schitterend tegemoetgekomen. Een woord van dank moeten wij hier uit spreken voor de wijze, waarop de Amster- damsche Ballast Mij. ons in de gelegenheid heeft gesteld groote reparaties aan ons veld en opstal uit te voeren. Ons hoofdveld werd dit seizoen produc tief gemaakt door verhuring voor het Politie- ruiterfeest en het Arbeiders Sportfeest, ter wijl de K.N.V.B, zoo welwillend was den be slissingswedstrijd om het kampioenschap van de derde klasse, VolewijckersHolland, op ons terrein vast te stellen. De Clubavonden werden dit jaar op Maandagavond gehouden in plaats van op Zaterdag, zooals dit de gewoonte was. De opkomst op dezen avond is bevredigend te noemen, doch naar mijn idee ontbreken nog te veel leden op deze gezellige avonden. Niet alleen in, maar ook buiten het veld moeten de leden elkaar kennen, met elkaar omgaan. Dat versterkt de hechte band tusschen de leden onderling. En de clubavonden leenen zich hiervoor bij uitstek. Ons clubblad, „De A.F.C.-Schakel", on der de keurige redactioneele leiding van Jo Wijnand en finantieel beheer van Jb. van Nek, verheugt zich in stijgende populariteit, niet alleen in, doch ook in versterkte, mate buiten A.F.C. Deze ambitieuse beheerders van ,,de Schakel" kan men geen grooter pleizier doen, dan hun een massa adverten ties en abonné's aan te brengen. Een woord van lof mag hier zeer zeker niet ontbreken voor de coulante medewer king van de Drukkerij ,,'t Koggeschip" bij de uitgave van ons mooie Clubblad Onze dochtervereeniging, de A.C.C., her dacht dit jaar haar 10-jarig bestaan. Wij boden onze dochter, bij het bereiken van dezen lieftalligen leeftijd, een zeer speciaal scoring-boek aan, en dit boek schijnt geluk Houthandel Loonzagerij \2\fcfe Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben alle modellen voorradig vanaf f595- in onze showroom: Hoofdagente voor Amsterdam en Omstreken van de B.S.A motoren Firma KAMP 6 DE BOER, Garage „ZENITH" AMSTELVEENSCHEWEG 484-488. TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij levert alle soorten Inlandsen bestekhout als beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en W isselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. 9 - A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders! uSSCSAX- =rfs»*_i ÜSu------'. i>.

Jaarverslagen | 1931 | | pagina 6