meene Vergadering thans het logische van de wenschen van het Bestuur heeft ingezien, en thans ermede accoord gegaan is, om het Bestuur althans voor het komend seizoen vol macht te geven, die Elftal-Commissie samen te stellen, van welke het verwacht, dat zij de opvatting van het Bestuur omtrent den maat staf der beoordeeling der spelers in de practijk zal verwezenlijken. Het Bestuur heeft thans de Heeren J. G. M. Bosch, E. I. Rood (secre taris), N. A. Scheepens en C. F. de Vilder aangezocht de Elftalcommissie te vormen, terwijl als Sub-Commissieleden werden uit- genoodigd de Heeren F. v. Dijk, G. Lange- voort, E. I. Rood (secretaris) en N. A. Selles, waarbij dan tevens aan de lang gevoelde be hoefte voldaan wordt, dat het secretariaat der E.C. en Sub-Commissie in één hand is, zoo dat een vruchtbare samenwerking mogelijk wordt. Tot onze spijt was de Hr. N. A. Scheepens door particuliere omstandigheden verhinderd, zijn benoeming te aanvaardenin overleg met de andere elftalcommissie-leden is be sloten, den Heer T. G. Brcmilow als vierde lid der E.C. te beschouwen. Onze trainer, Bromilow, heeft zich voor- loopig tot het spelen van onderlinge partijen voor afzonderlijke categorieën van spelers bepaald. Ongetwijfeld heeft hij nu zoo lang zamerhand eenigen kijk erop gekregen, welke spelers voor verdere intensieve training in aanmerking komen en waarvan hij mag ver wachten, dat zij ook daaraan ernstig zullen deelnemen en haar niet als een „lollig" zomeravond-bezigheidje zullen beschouwen. Ik wil niet nalaten allen spelers, voor zoover zij dit niet reeds uit zichzelf besloten hebben, nogmaals dringend op het hart te drukken: komt geregeld op de daarvoor bestemde avonden, vat de zaak serieus op, en verleent Bromilow de volle medewerking. Tot nu toe is de opkomst bevredigend geweest, laat dit ook zoo blijven, opdat wij straks weer niet moeten bidden en smeeken, of men alstublieft eens komt, zoodat sommige spelers zich gaan verbeelden, dat zij zich al een groote opoffe ring voor de A.F.C, getroosten, als zij op een heerlijken zomeravond naar ons mooie veld komen en een beetje oefenen. Neen, gij moet beseffen, dat het hier gaat om het belang van A.F.C, niet alleen, maar ook om uw eigen toekomst als voetballer. Zoovelen hebben ^n de beurs getast om ons in de gelegenheid te stellen een trainer te engageeren, waardoor gij in staat gesteld wordt uw ontspanning te perfectionneeren en daardoor tevens onze A.F.C, omhoog te brengen. Toont, dat deze velen zich in uw goede sportopvattingen niet vergist hebben. A.F.C, moet en zal weer eens sterker voor den dag komen en dat ligt vóór alles in uw handen. Het moet thans ver der van u zelf uitgaan. Gij zelf moet er bij zonderen prijs op stellen een plaatsje in een der hoogste elftallen te veroveren, om met dat elftal het komend seizoen de A.F.C.-kleuren ter overwinning te voeren. Wie dezen wil niet heeft en dezen geest niet in zich voelt, kan zijn plaats beter aan een ander afstaan. Ik hoop hiermede den spelers den toestand voldoende duidelijk te hebben gemaakt. Gelijk bekend heeft er in het Bestuur één wijziging plaats gevonden. Penningmeester Wijnand bedankte voor zijn functie. Op de Algemeene Vergadering bleek reeds hoezeer het werk van Wijnand geapprecieerd werd. doch op deze plaats wil ik hem nogmaals hartelijken dank zeggen voor den rusteloozen ijver en de groote liefde voor zijn club, waar mede hij zes jaar lang zijn speciaal in onze club zoo uiterst moeilijke en bijzonder tijd- roovende taak vervuld heeft en daarbij op merkelijke successen wist te behalen. De A.F.C, is hem hier dankbaar voor en stelt het bijzonder op prijs, dat hij bereid bleef de redactie van ons clubblad te blijven waar nemen, zoodat wij ons erop mogen verheu gen, in de toekomst nog aan menig sappig artikeltje te kunnen smullen. Dat hij in de prestaties onzer elftallen, speciaal van het eerste, een stimulans moge vinden, is ons aller wensch! Gelukkig vonden wij den Heer J. G. M. Bosch bereid zijn oude functie van penning meester weer op zich te nemen. Ik hoop, dat hij voorspoedig moge werken en wek alle leden op hem zooveel mogelijk te assisteeren, en wel door prompte contributiebetaling en speciaal onze eerste-elftallers, door series overwinningen, waardoor de publieke belang stelling getrokken wordt, om daardoor een bron van inkomsten ruimer te laten vloeien, welke reeds zoo lange jaren ons slechts uiterst bescheiden baten gebracht heeft. Het zij mij vergund Gé Bosch ten voorbeeld te stellen aan allen, die eventueel straks door het Bestuur zullen uitgenoodigd worden in de een of andere functie het Bestuur of de E.C. te assisteeren. Ik denk daarbij aan leiders bij de lagere elftallen, assistentie bij thuiswed strijden, om te beginnen bij ons A.R.O.L.- tournooi, waarvan de data op 30 Augustus en 6 September zijn vastgesteld, etc. Het Bestuur zal het zeer op prijs stellen, indien zij, die tot de organisatie op die manier willen bijdragen, zich thans reeds bij onzen secretaris opgeven. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 4 -

Jaarverslagen | 1931 | | pagina 14