Een keurcollectie „Zomerstof f en" LEIDSCHEPLEIN 2 dat onze penningmeester een van zijn over bekende noodkreten slaakt. Het is echter te hopen, dat wij van de werk zaamheden aan het veld ook de vruchten mo gen plukken en wij niet genoodzaakt zullen worden door een groote verhooging der huurprijs door de gemeente onze terreinen aan den Wandelweg te moeten verlaten. Wij hopen echter, dat de betrokken autoriteiten onze oude vereeniging niet den strop zlllen omdoen en ons in de gelegenheid laten op onze bekende wijze het spel te blijven be oefenen. Als welkome afwisseling van de sensaties, welke onze elftallen ons gemeenlijk bieden, konden wij onze leden op 31 Augustus laten genieten van het fraaie vuurwerk, dat de vereeniging tot veredeling van het Volks- vermaak op den Ringdijk tegenover ons ter rein liet afsteken en waarvoor wij onze tribune's voor leden en genocdigden van die vereeniging hadden afgestaan. Zooals op de geanimeerde jaarvergadering van A.C.C, bleek hebben onze cricketers een goed seizoen achter den rug, het eerste elftal nam gelukkig een dusdanige plaats op het ranglijstje in, dat het ook bij de nieuwe indeeling 'der eerste klasse (bij het cricket houdt men schijnbaar nogal van changen) in deze klase mag uitkomen. Op een eenigen tijd geleden gehouden gecombineerde Be stuursvergadering is besloten, dat zoo snel mogelijk getracht zal worden een onzer vel den voor eerste-klasse cricket in orde te laten brengen. Indien dit bewerkstelligd wordt zal ons aller ideaal, A.C.C, speelt cricket in eigen huis, verwezenlijkt worden. Daar wij ons het afgeloopen jaar niet veel aan feestelijkheden te buiten gegaan zijn, hebben wij ons Redsband helaas weinig ge hoord. Ik heb echter vernomen, dat eenige nieuwe krachten zijn toegetreden, zoodat wij verwachten kunnen, dat De Redsband het aanstaande seizoen ons weer van vele schoo- ne melodijen zal laten genieten. Kon ik in mijn vorige verslag gewagen van drukbezochte clubavonden ditmaal was het weer eens het tegenovergestelde. Ik zal mijn hoofd maar niet breken over de moge lijke oorzaken, maar m. i. is de eenige oplos sing, dat wij voor den Maandagavond een geschikt lokaal zoeken, waar wij tegelijk met de elftalcommissie-vergaderingen clubavond houden, daar het in doorsnee 's Maandag- avonds bij Eggerd drukker was dan 's Za- terdagavonds in de Karseboom. Geheel de clubavonden missen willen wij niet, 'al was het alleen maar voor de pingDongdemon- straties, van onzen praeses en E. van Ooy. De Enquête-commissie heeft weer druk werk gehad, daar van 1 Juni 1929/'30 98 nieuwe leden in onze vereeniging opgenomen werden, zoodat ons ledenaantal momenteel 239 werkende leden, 130 donateurs en 70 ad- spiranten bedraagt. Ik wensch hier een spe ciaal woord van hulde tebrengen aan de commissieleden Brusse en Wolters, wier namen verreweg het meeste op de formulie ren prijkten, voor hun ijverig werken voor de vereeniging. Even wil ik hier een meer merkwaardig dan belangrijk feit memorceren. Drie be- bestuursleden zijn n.1. dit voorjaar in het huwelijk getreden, waarvan 2 op denzelfden dag. Het eenige ongetrouwde bestuurslid Selles moet thans ook maar aan de vrouw gebracht worden, hetgeen niet anders dan ten goede kan komen aan de bezonkenheid der besluiten van het college en wellicht later ook aan ons adspiranten-corps. Hedenavond missen wij hier noode onzen Eerevoorzitter Scheepens. Schaf is ernstig ziek geweest maar thans gelukkig weer her stellend en wij kunnen ons ervan overtuigd houden, dat hij met zijn gedachten bij deze vergadering van zijn geliefde club verwijlt. Wat het aanstaande vereenigingsjaar ons brengen zal, wie zal het zeggen? Natuurlijk vindt U in SPECIAAL HUIS In Zijden-, Wollen- en Katoenen Stoffen A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1930 | | pagina 5