V, O. Co. 6 te eindigen als ïïo 3 Van de 10 wedstryden won het er evenweel als het wok er icH met 30 goals voor en 17 tegen. Het 7de elftal eindigde op een na laatst, met van de 12 wedstryden 3 gewonnen, 4 gelyk en 5 verloren: doelgemiddelde 19 voor en 23 tegen. gedurende beide XftKat&agefe maakten een A.F.C, combinatie onder leiding van Galavazi Eindhoven en den Bosch onveilig.Ook deze tour mag als zeer geslaagd worden beschouwd. Zondag jl. trok een combinatie van lete, 2de en 3de elftal spelers naar Utrect waar op het D.0.S. terrein een eerewedstryd tegen de Kampioen van de 2de klas Hilversum werd gespeeld. De uitslag was 2-2 By het loten bleek Welsch de sterkste, als gevolg waarvan one aantal medailles wederom met één is vermeerderd. Evenals voorgaande jaren had de secretaris van de Elftal commissie wederom met groote moeilykheden te kampen in verband met ontydige afschryvingen of van spelers die zonder een enkel bericht niet op het appel verschenen. Den 28 April jl. verschenen tegen de Spartaan 3 slechts 6 spelers. De wedstryd kon niet doorgaan en werden wy alleen voor dien wedstryd beboet met f. 25.- Een van de minder prettige feiten welke, hoe onaan genaam, hier toch moetacx worden gememoreerd, waren de laatste Algemeene Vergaderingen iaxlfc* waar de goede verstandhouding tus- echen de leden in eene minder prettige dreigde te ontaarden. Gelukkig bleken de gemoederen buiten de vergaderzaal minder verhit en is hopenlyk de eendracht wederom geheel hersteld. TERKSIHEN. Aangezien deze overgegaan zyn tot de Gemeente Amster dam, hebben wy getracht deze direct van tootordaas in huur te krygen. Onze pogingen hebben echter gefaald, aangezien deze terreinen voor

Jaarverslagen | 1918 | | pagina 7