V. O. Co. medewerking hebben gestaan en one in one streven door volharding,»» yver en hebben gesteund. $e dag waarop het kampioenschap werd behaald bracht ons een dubbel feest. Onze geachte en beminde voorzitter Gerard Scheepens herdacht dien dag, 16 April, het feit, dat hy gedurende 20 jaren een bestuursfunctie in onze vereeniging vervulde. Als souvenir en bewys van erkentelykheid werd hem een gouden herinneringemedaille overhandigd, wy herhalen hier de op dien dag uitgesproken wensch, dat Gerard Soheepens nog minstens andere Swintig jaren zyne vereeniging moge leiden en dat hy ge tuige moge zyn, dat het clubje, hetwelk hy medehielp oprichten, eens de groote, meest gevierde en geduchte vereeniging van de hoofdstad zal zyn. Zooals reeds hierboven gezegd, behaalde het 1ste elftal het Kampioenschap door een ietwat beter doelgemiddelde. Van de 22 wedetryden, won het er 12, epeelde 7 gelyk en verloor en drie, t.w. 2 maal tegen het Gooi en 1 maal tegen de Spartaan: doelge middelde 37 goals voor en 16 tegen. Eet verloop van de wedetryden om het Kampioenschap van Nederland was alleszins bevredigend. Behalve de finantieele uit komst, waarmee onze penningmeester U aanstonds zal verblyden, heeft one kranig eerste elftal een zeer fraai resultaat behaald. «Juist van de zwakste tegenstander Be-Quick in Groningen ontvingen wy onze grootste nederlaag Daarentegen heeft de Kampioen van ïïederland Ajax fe&klsxkftsxsx met groote moeite van ons gewonnen en dan beide keeren slechts met de oneven goal. De uitslagen 1-0 en 4-3 in ons nadeel, beteekenen inderdaad voor ons over winningen.

Jaarverslagen | 1918 | | pagina 4