Jaarverslag 1917/18 Myne Heeren: Hiermede heb ik de eer verslag uit te -brengen over seizoen 1917/18 rit is my ditmaal tevens een byzonder groot genoegen, -in verband met de groote en heugelyke gebeurteniseen welke voor onze vereeniging vallen te memomeeren, gebeurtenissen welke zeer zeker veler verwachtingen zullen hebben overtoffen. By het afbreken van myn vorig jaarverslag leefde A.F.C, in groote onzekerheid wat haar directe toekomst betrof. Cp het veld toch was 't ons eerste elftal helaas niet mogen gelukken als No 1 in de promotie competitie te eindigen. De Algemeene Vergadering van den N.Y.B, bracht echter uitkomst en wel in dien zin, dat wy op die vergadering met algemeene stemmen tot Westelyke 1ste klaseer werden gepromoveerd. Dat die promotie, zy 't dan ver kregen in de vergaderzaal^ wel is verdiend, is volkomen door de feiten bewezen. Alhoewel achteraf gebleken ie, dat deze promotie ons inderdaad nog niet gebracht heeft in de groote West. lete klas, zoo waren wy toch met het behaalde succes uiterst tevreden, en werd dit groote feit dan ook met een feestavond herdacht. De door C zeer zeker nog niet vergeten soiree stond cuut wederom onder de bekwame en beproefde leiding van Piet Vermeulen,zoodat 't byna onnoodig is te zeggen, dat dit wederom een geslaagde A.F.C, avond is geweest. Vermeulen en zyn feest commissieleden zeggen wy hierby nogmaals onze dank. De competitie van ons eerste elftal had een zeer span nend verloop. Op ïïermes No 3 van het ranglyetje eindigden wy met 6 winstpunten voorsprong, daarentegen was de stryd tuaschen onzen ouden tegenstander de Spartaan uiterst zwaar en spannend. Zelden

Jaarverslagen | 1918 | | pagina 2