Amsterdamsche Football-Club. ó^in&£e-&c/c£?'n>, Het ÏÏ.V.BXscheen het onderling niet eens te zyn, met de verde? te nemen maatregelen, doch kan ik U thane berichten, dat volgens een door my gisteren van den ÏÏ.V.B. ontvangen telegram, besloten is, dat D.V.S. zoo spoedig mogelyk hare 6 wedetryden nog speelt, en dan s'middags zoo laat mogelyk b.4. om 6 uur. Een dergelyk telegram is aan alle betreffende vereenigingen verzonden, en zal volgens telefonische mededeelingen van den Heer Hylkema, dit besluit alleen kunnen worden uitgevoerd, indien «ïkaxxax ook D.V.S. 't Gooi en 8.V.V. zich met dit be sluit kunnen vereenigèn. Dit laatste is natuurlyk lang niet buitengesloten. Verder wordt door het oufi H.V.B, bestuurslid Jan van den Berg propoganda gemaakt voor eene andere competitie-in deeling, waaromtrent door het sportblad eene beochure verspreid is, waarvan de inhoud door de diverse dagbladen opgenomen is. Dit voorstel is niet nieuw en heeft tot bedoeling, dat Hercules en Ajax in de eerste klas A. worden ingedeeld en !ïkxéx!ïsx3xxsh 4 de vier Ho 1. 3 3 van de vier tweede klasse afdeelingen, in de ^estelyke eerste klasse 1 B. Ongetwyfeld zal dit voorstel op de Jaarlyksche Algem. Vergadering van den H.V.B, welke den 8 Juli in Utrecht wordt gehouden ter sprake worden gebracht. Zooals ziet is de spanning over het al of niet lste klasse worden nog zeer groot, en acht ik onze kansen nog als de beste. Voor te veel optimisme acht ik 't raadzaam te waarschuwen, daar er nog niets definitiefs is bepaald en alles 4 erkend bij Kon. Besluit 29 - 3 - 12. No. 54. Secretariaat J. C. A. VAN OOY, VALERIUSSTRAAT 238.

Jaarverslagen | 1917 | | pagina 7