Amsterdamsche Football - Club. Kj&w^/&z<zc£tn', ■/&-/.... Secretariaat J. C. A. VAN OOY, 111 Even als verleden jaar kwam ons eerste elftal lang niet iederen keer compleet uit, hoofdzakelyk buiten den wil van de betreffende spelers. Bovendien werden eenige malen door de Elftal Commissie wyzigingen in het elftal gebracht. E*wn wil ik hier onzen speler Jobst memoreeren, die gere geld voor het eerste elftal dit seizoen is uitgekomen en daaraan zyn beste krachten heeft gewyd. Noodgedwongen heeft de Elftal- Commissie hem in de laatste wedstryden moeten vervangen. Zeer sportmanlike heeft deze wyziging opgenomen en was dan ook als invaller trouw present. Het begin van de promotie wedstryden werd goed ingezet. Onze eerste jredstryd bracht een 3-0 overwinning op S.V.V. welke wederom werd gevolgd met eene overwfciming op Feyenoord te Schiedam t.w. 8-0 De Zondag daarop konden wy het tegen 't Gooi niet verder brengen dn 1-1, doch rehabiliteerden ons onmid- dellyk door daarop volgend S.V.V. met 5-0 te Schiedam te slaan. Dien dag verkeerde alle A.F.C.ere reeds in een buiten gewoon prettige stemming. ïïog twee wedstryden waren te ppslen en slechts een gelyk spel tegen Feyenoord zou ons het eerste klaaseschap hebben bezorgd. De ontgoocheling kwam toen wy Feyenoord in het Stadion ontmoetten, die op ongegrypelyke wyze onze illusies den bodem insloeg. Een zeer goede wedstryd werd dien dag door ons gespeeld, doch voor de zooveelste maal werd bewezen, dat het niet altyd het sterkste elftal is, dat wint. De volgende wedstryd tegen 't Gooi deed de deur toe. -»et een 1-0 nederlaag kwamen wy in mi der prettige stemming thuis erkend 'bij Kon. Besluit 29 - 3 - 12. No. 54. VALERIUSSTRAAT 238.

Jaarverslagen | 1917 | | pagina 4