leden d e athletiek zyn gaan beoefenen. Het aantal bleef dan ook beperkt tot de welbekende loopers Gryseels, Jobst en Vuyk, die ook het afgeloopen seizoen meerdere pryzen voor de vereeniging wisten te behalen. Deze leden onzen oprechten dank. £*e ervaring echter door ons opgedaan op het gebied van athletiek, heeft geleerd, dat aan athletiek wedstryden een te groote persoonlyke eer verbonden is, waardoor wy dan ook ver de mindere bleven op de Athletiek wedstryden van den N.V.3. Het bestuur heeft dan ook gemeend te moeten besluiten de athletiek officieel niet meer te beoefenen, doch alleen in te schryven voor de athletiekwedstryden van den N.V.B, en A.V.B, tfy hopen dat wy op de aanstaande wedstryden op den steun van alle loopers mogen rekenen, zoodat ook op deze wedstryden de A.F.O, onder de sterkste mededingsters zal worden gerekend. In tegenstelling met vorige jaren, werden de clubavonden het afgeloopen seizoen Vrydagavonds gehouden; de opkomst was echter zeer matig, waarom het bestuur dan ook besloten heeft deze weder op Zaterdagavonds te houden. Een geschikt lokaal meenen wy hiervoor gevonden te hebben in Café d'Ysbreeker. Wy hopen, dat de clubavonden in den vervolge druk zullen worden bezocht, vooral door de spelers en dat op die avonden dezelfde gezel ligheid terug gevonden zal worden, die ons zal herinneren aan de destyds zoo druk bezochte avonden in de Oude Karseboom. De vooruitzichten voor onze vereeniging zyn niet anders dan gunstig te noemen, aangezien de oude toestand van 3 jaar her wederom terug gekeerd is. Het verloren terrein kan worden terug gewonnen waarvoor echter de steun van alle leden noodig is; op deze wyze a*ri A.P.C, wederom worden de Amsterdamsche welke wensch kan worden vervuld Football Clubyindien wy allen het onze er toe willen bydragen de naam en bloei van de vereeniging helpen te bevordenen. Ik heb gezegd. Amsterdam, 20 Juni 1914.

Jaarverslagen | 1914 | | pagina 6