V Hans de Bie en Otto van Rijn is penning meester. Vierde lid is de onvermoeibare Cor van Peperzeel. Het nieuwe sportpark heeft een accommo datie van 3500 plaatsen, dus het publiek kan toestromen. En het prachtige clubhuis dat opgetrokken is uit 145 000 stenen kan een volle bak ook wel aan. Het staat ten slotte op 43 stevige palen. Alles is klaar, het feest kan beginnen! De leden geven het carillon cadeau aan AFC en de dames van AFC schenken het meubilair voor de be stuurskamer. Op 6 oktober steekt het bestuur zich in donker pak, doet de ambtsketen om en in vol ornaat ontvangt zij de leden en de geno digden in het nieuwe clubhuis Goed Ge noeg. Burgemeester Van Hall is ook aanwe zig en wethouder De Roos houdt een speech waarin hij o.a. zegt: 'Bij AFC komt alles altijd wel in kannen en kruiken, die straks ook wel niet zullen ontbreken'. Daama verricht hij de opening door een doek weg te trekken op het toneel. Vóór de clubvlag staan drie jongens in tenue als ver tegenwoordigers van de 3 sporten in AFC. Hans de Wijs heeft een prachtige maquette van suikerwerk gemaakt die het clubhuis voorstelt en Henne Boskamp komt tot de m ontdekking, dat de vlakte rondom AFC nog niet bestand is tegen geparkeerde 2CV's. Zijn Lelijke Eend verdwijnt in een soort drijfzand en kan er slechts met veel mensenkracht weer aan ontworsteld wor den. Goed Genoeg is in gebruik genomen! Henk Kappelhoff krijgt het erelidmaat schap aangeboden. Hij ziet het zelf als een eerbetoon aan alle functionarissen die op topcapaciteit gewerkt hebben. Cor van Peperzeel ontvangt de AFC-No- belprijs. Wat een rumoerig jaar en dat na het emo tionele jaar ervoor met de promotie! Onwetend wat de toekomst in petto heeft, gaat AFC 1963 in met een uitgestelde Nieuwjaarswens omdat de weergoden per ongeluk het poolgebied naar ons land ver huisd hebben. Op 18 januari zal het eerste jaardiner in de eigen sociëteit gehouden worden. Willy Brusse, de tafelpraeses, heeft met restaurateur Bakker een goed menu gekozen en iedereen is dan ook te vreden. De verwarming van het clubhuis wordt meteen op de proef gesteld, want tl Het clubhuis in suikerwerk. Een creatie van banketbakker Hans de Wijs.

Jubileumboeken | 1995 | | pagina 90