C5 JUNIOREN: PLEZIERIGE JONGENS C5: Eric Bootsman (leider), Robbert Roberti, Arno Zijlstra, Micbiel Tjepkema, Bert Berkenstein, Michel Sarfaty, Olaf van Tulder, 2erij:Tonnie Knoppers, Arjan Budding, Vincent Croiset, Raymond Boeken, Davy Dekker (Pascal Eppink, Benny van Geelen en Tinus Bos ontbreken) Het elftal van C5 wordt wekelijks geformeerd uit de volgende spelers: Tinus Bos (13) Doelman - heeft veel inzet en goede aktie's. Wenst: dat we dit seizoen kampioen worden. Bennie van Geelen (13) Rechtsback, werkt hard en laat zich niet dollen. Wenst: dat we kampioen worden. Tonnie Knoppers (13) Reserve-keeper en verdediger, niet te passeren. Wenst: dat zijn broer in de D1 komt. Michel Sarfaty (14) Rechtsbuiten, passeert makkelijk, heeft hard schot in rech ter been Wenst: dit seizoen kampioen. Michel Tjepkema (13) Middenvelder, is over het hele veld te vinden, een scoort manus van alles. Wenst: dat we kampioen worden. Janno Zijlstra (13) Middenvelder, heeft veel kansen nodig, maar scoort toch één doelpunt per wedstrijd. Wenst: dat hij elk jaar kampioen wordt. Raymond Boeken (14) Voorstopper, over het hele veld te vinden. Wenst: dat de kleedkamers wat moderner en mooier wor den. Vincent Croiset (13) Linksback, niet te passeren. Wenst: dat er meer voor de jeugd wordt gedaan. Davey Dekker (14) Laatste man of middenveldert, heeft een grote inzet en een goed overzicht in het veld. Wenst: dat hij veel doelpunten mag scoren. Pascal Epping (14) Rechtsbuiten, sterk aan de bal, scoort makkelijk. Wenst: eens in het eerste van Ajax. Arjan Budding (13) Laatste man, is niet te passeren en heeft een grote inzet. Wenst: eens in het eerste van AFC. Robert Roberti (13) Linksbuiten, heeft goede passeertechniek en listige voor zetten. Wenst: dit seizoen kampioen te worden. Olaf van Tulder (13) Rechtsbuiten, dribbelt goed, passeert snel. Wenst: in het eerste van Ajax te spelen. Bert Berkestijn (13) Centrumspits, scoort minimaal twee keer per wedstrijd. Wenst: eens in het eerste van Ajax. Eric Bootsman (23) - leider Beroep: electromonteur. Vier jaar jeugdleider met veel ple zier en succes. C5 is een ploeg met plezierige jongens! Eric Bootsman 19

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 21