C2 JUNIOREN: ONGESLAGEN SERIE uMmMmÊtèhk Met 9 eerstejaars C junioren in de geleden begon dit elftal het Jubileumseizoen '84/'85 zeer sterk. Na een serie wed strijden werden zij ongeslagen in een hogere afdeling ge plaatst en wel in voor hun de hoogste, te weten 702. Nu wordt gestreden tegen bijna allemaal C1 junioren. Fy siek vaak een zware opgave. Met veel trainingsarbeid echter, wordt met dit elftal een brede basis gelegd voor een zeer sterke C-selectie bij aanvang van het seizoen '85/'86. De karakteristieken: Robert McCaldon Arjan Coorengel Edward Janus Maxim Nees Patrick Reddering Tibor Röhrig keeper - ambitieus, soms iets te ner veus; positief figuur binnen het elf tal spits - weet het net en z'n medespe lers goed te vinden. Heeft overzicht en met veel looptraining zal hij er nog menigeen in knallen linkerspits - op vele plaatsen in te zetten, zeer loopsterk en gemoti veerd linkshalf - is te veel gebruikt op an dere plaatsen. Loopt iets te veel met de bal, maar inzet staat voorop midden/midden - een doenig baasje in het veld. Verzet erg veel werk en speelt verdedigend het sterkst rechtsback - echte verdediger; goe de trap met rechts. Draait in bewe- Jesse Schmidt Erwin Smit Marcel Spaan Alexander Stork Bas Stork Lesley Verkaart Marco Klaver Guido Wiersma gingen te vaak naar één kant (rechts). Aanvallers krijgen dit in de gaten. Waarvan acte! rechtshalf - heeft overzicht, maar is met de bal iets te gehaast en zonder bal iets te dromerig. Erg ijverig, linksbuiten - echt 'n linkspoot. Goe de trap en heeft gevoel voor het spel. Moet fysiek nog wat 'groeien' rechtshalf - werkt heel hard en gaat er goed tegenaan. Is zeer positief laatste man - geeft wat makkelijk corners in, ingooiballen weg, maar grijpt resoluut in en dwingt respect af linksback - inzet, overzicht en tech niek staan voorop. Speelt sterk laatste man - hard, snel, sterk. He laas door een blessure te lang uit de roulatie rechtsbuiten - de man van de humor en grote passes. Kan voetballen en heeft er al een paar knappe gemaakt voorstopper - iets te langzaam op de eerste meters, maar weet dit door een dosis hardheid en door 'n goede sliding goed te compenseren. Heel constant C2 Ger Smit (leider), Patrick Reddering, Erwin Smit, Jesse Schmidt, Maxim Nees, Tibor Röhrig, Edward Janus jr., Hans Tier (leider). 2e rij Marcel Spaan, Marco Klaver, Alexander Stork, Robert McCaldon, Bas Stork, Arjan Coorengel, Guido Wiersma. 16

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 18