B4 JUNIOREN: WILSKRACHT EN EENHEID Edwin Linszen linker spits met glaszuivere passes Ivo Malinaric rots in de branding en zeer positief Dennis van Merkestein de rustgever in de achterhoede Robert Sandbrink rustige en nuttige speler Peter Stom goede spelverdeler en aanleiding tot vele doelpunten Een elftal dat door wilskracht en eenheid een hoge plaats op de ranglijst zal innemen. Zelfs een kampioenschap zit er nog in. Spelers uit dit elftal zijn: Boris Bruinsma klein maar dapper; zat vaak tegen speler op het verkeerde been Pieter Dijkhuis spits; ziet altijd wel een gaatje om met zijn lange benen te scoren Rogier Koster Mare Kruyswijk Aldo Looyenga Jeroen Maass David Mathijse Willem Meijer Manrizio Pierangeli Mike Reddering Leo Schroeder Benjamin Visser goede middenvelder en af en toe goed voor een doelpunt positieve speler; zijn enthousiasme maakt hem tot een goede voetbal ler prima back en voorkomt menig te gendoelpunt zowel op het middenveld of spits- plaats zeer doeltreffend harde werker en scoort veel prima keeper die vele wedstrijden voor zijn ploeg weet te winnen prima laatste man met Italiaanse al lure nog nooit zo goed gezien als dit sei zoen schuwt zijn tegenspeler niet en is een goede constante speler linker spits en heel gevaarlijk als goaltjesjager v •r* B2: Jacques v.d. Glas (leider), Philip Menks, Michael Crouwel, Bart Woerdeman, Milo Boering, Daan Bleeker, Aldo Kruyshaar. 2e rij: Miquel de Vries, Bas Last, Lesley Pete, Bulent Sen, Ernst Bollen. William Etty zeer snel; specialist met hakballen en lob Pim v.d. Wal rechtsback, is niet te passeren en als dat wel het geval is, komt de tegen speler hem drie keer tegen. 12

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 14