De jonge AFC-ers
ZATERDAGVOETBAL
PROGRAMMA ZATERDAG 12 JANUARI
DWSV 61 - AFC Zat 1, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur, veld 1
Leider: G. van Dijk
Opstelling: Boyenk, Rachman, Berrier, Geluk, Sandberg,
Kikkert, Kottmann, Wegter, Veen, Van Doesburg, Akker
man, Slaap, Gehring, Overweg, Groeneveld, Berman, Van
Gelder
AFC Zat 2 - REAL SRANANG 2, 14.30 uur; bijeen: 13.45
uur AFC, veld 2
Opstelling: Amesz, Tromp, Knijf, Baarschers W. van
Dantzig, H. en R. Hompes, Ridderihof, v.d. Pol, Van Haa-
ren, Kraaykamp jr., G. Lases, Koster, Stroker, Burink, Van
Zutphen, Silveira
AFC Zat 3 - PANCRATIUS 4, 14.30 uur; bijeen: 13.45 uur
AFC, veld 3
Reserve shirts!
Opstelling: Van Dijk, Crouwel, v.d. Bergh, Visser, R. en N.
Cohen, De Metz, De Graaf, Hoeker, Mantel, Böhne, Nielsen,
Witteveen, Verwoerd, Brouwer, Landman
N.B.: R. van Dantzig
MEDEDELINGEN A JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 13 JANUARI
ADO '20 - AFC, 12.00 uur; bijeen: 10.00 uur
Leiders: heren Stefels en Jochems; scheidsrechter: NN
Spelers worden uitgenodigd op de laatste training vooraf
gaande aan de wedstrijddag
Eigen vervoer. Adres: sportpark 'De Vlotter', Oosterweg,
Heemskerk, tel. 02510 - 3 46 02
BLAUW WIT 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur, veld
2. Leider: hr. Bakker; scheidsrechter: hr. A. Bonte
Spelers worden uitgenodigd op de laatste training vooraf
gaand aan de wedstrijddag.
RODA '23 2 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur, veld 5.
Leider: hr. De Metz; scheidsrechter: NN
Opstelling: Beets, Van Diepenbos, H. Fröhlich, I. Gyrath,
P. Koster, R. de Metz, S.L. Oei, E. Sajet, B. Speelman,
B.L. de Vries, M. Wiebinga, A. v.d. Woerdt, M. de Wijs
N.B.: Shabi (blessure), Beets (blessure)
M. Kuyt: zie mededelingen A junioren
Afschrijven:
zaterdag 1 bij Roy van Dijk tussen 19.00 en 20.00 uur op
donderdagavond, tel. 62 19 85
zaterdag 2 bij Wouter Amesz tussen 19.00 en 20.00 uur op
donderdagavond, tel. 01720 -
zaterdag 3 bij Ron Böhne tussen 16.00 en 17.00 uur op
donderdagmiddag, tel. 11 66 55
De jeugdcommissie voor het seizoen '84 - 85 bestaat uit de
volgende leden:
Voorzitter D. v.d. Klaauw, Coba Ritsemahof 1
1183EA Amstelveen, 43 35 23
Algemeen secretaris
G. Mulder, Sloterweg 1231
1066 CH Amsterdam, 15 38 68
Secretaris A junioren C. Jochems, Langswater 334
1069 EC Amsterdam, 19 82 43
Secretaris B junioren D. Gallenkamp, Dintelstraat 98
1078 VX Amsterdam, 64 19 72
Secretaris C junioren H. van Zweden, Roelof Hartstr. 60
1071 VL Amsterdam, 76 32 35
R. v.d. Ruit, Ferd. Bolstraat 26"
1072 LK Amsterdam, 79 04 92
Secretaris D junioren J. Benoni, Rooseveltlaan 222
1078 HX Amsterdam, 64 26 10
Secretaris E/F junioren W.M. van Alem, Amsteldijk 64
1074 HZ Amsterdam, 73 64 75
MEDEDELINGEN B JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 13 JANUARI
VOLEWIJCKERS - AFC, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 2. Leiders: heren Duinker en Landman; scheidsrechter:
W. Roos
Opstelling: Abascal, Eelzak, Emmerik, Frijmarsum, Gallen
kamp, Van Drieberge, Harrems, Pelk, Portier, Schafer, Sul-
sters. Tang, Terwiel
VOLEWIJCKERS 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 3. Leider: hr. v.d. Glas
Opstelling: M. Boering, Bollen, Bleeker, Crouwel, Janse,
Kruyshaak, Last, Menks, De Vries, Woerdeman, Pete, Sen,
Keizer
12.1V V - AFC 3 (ZATERDAG^, 14.30 uur; bijeen:
13.15 uur, veld 5. Leider: hr. Pluymers
Opstelling: Brom, Malinaric, Janowitz, L. Boering, Fröh
lich, Griffioen, Aranjo, Stom, Merkestein, Le Belle, Lins-
zen, v.d. Berg
AFC 4 - DEVO 58, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 2.
Leiders: idem
Opstelling: Dijkhuis, Visser, Reddering, Looyenga, Mathij-
se, Bruinsma, Maass, Pierangeli, Meyer, Etty, v.d. Wal,
Kruiswijk, Schroeder, Koster
Reddering: zie B5
AFC 5 - ST. MARTINUS 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 3. Leiders: idem
Opstelling: Pluim, Shapiro, Hoorn, Dijkstra, Derks, Tam
boer, Voorn, Kuyt, Smaal, Olman, Orman, Lange
Toevoegen: Reddering
AFSCHRIJVEN BIJ COMMISSIELID, VERMELD BIJ
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
11