PROGRAMMA ZONDAG 13 JANUARI
ADRESWIJZIGINGEN
H. van der Pol, Boogschutter 118, 1188 BW Amstelveen,
tel. 47 52 45
J. Otsen, Willemsparkweg 213, 1071 HC Amsterdam, tel.
64 50 54
R.V. Schwarz, Mercatorplein 43 hs, 1057 CA Amsterdam
G. v.d. Kuilen, De Genestetlaan 22E, 3818 GW Amersfoort
M. Overdiek, p/a Jan Evertsenstraat 93, 1057 BS Amster
dam
Voor comb. 4e en 5e elftal bij de resp. leiders.
P. v.d. Heydt
C. Tromp
P. v.d. Dungen
02503 - 3 24 11
02974- 5 04
020 -42 34 18
CONTRIBUTIES
Werkende leden f 300,—
Werkende leden (plus 65) f 225,—
Studenten f 225,—
Militairen f225,—
Buitenleden f 225,—
Jeugdleden f 200,—
Donateurs f 75,— plus f 25,— Schakel.
Overmaken op postgiro nr 24 10 02 of 4 51 05 15 t.n.v.
2e Penningmeester AFC, Lindenlaan 487, 1185 LS Amstel
veen.
IJs en weder dienende ziet het programma voor de komen
de 2 weken er als volgt uit:
AFC - AALSMEER, 12.00 uur (vriendschappelijk)
EDO 2 - AFC 2 (394), 12.00 uur (inhaal wedstrijd)
Bijeen: 10.15 uur AFC
Leider: K. Baarschers; grensrechter: H. Rooze
AFC 4 - DWS 3, 11.30 uur (vriendschappelijk), bijeen:
10.30 uur. Leider: C. Tromp
Uitgenodigd worden: Boelhouwer, W. Husers, Jacobs, Laar
hoven, Leloux, Mulder, Wijnen, v.d. Einde, Hogers, Wiers-
ma, v.d. Meent, D. Huisman, Kok, Verburg
RODA '23 3 - AFC 5, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC
Leider: P. v.d. Dungen; scheidsrechter: B. Moolhuizen
Uitgenodigd worden: Van Aken, v.d. Elsken, Hekster, Lud-
wig, Parsser, Seunke, De Vries, Van Waveren, Ter Woort,
Tromp, v.d. Zwan, Boone, Kozijn, De Graaf, Uchtman
PROGRAMMA DINSDAG 15 JANUARI
ALPHENSE BOYS - AFC, 20.00 uur (vriendschappelijk)
PROGRAMMA WOENSDAG 16 JANUARI
NED. MACCABI XI-TAL-AFC COMB., 19.00 uur; bijeen:
17.30 uur AFC
Deze wedstrijd wordt gespeeld op KNVB-sportcentrum te
Zeist.
Leider: P. v.d. Heydt
Uitgenodigd worden: Van Eyk, Gudde, R. Husers, Laten-
stein, Olree, De Ridder, Schot, E. Seunke, Stefels, Verhaaff,
Bertolini, Kok, Verburg, W. Husers
20 JANUARI 1985 ZIJN ALLE ELFTALLEN VRIJ!
Afschrijven: voor 1 e en 2e elftal donderdag tussen 21.00 en
21.30 uur bij E.C.,tel.44 55 75.
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
PROGRAMMA ZONDAG 13 JANUARI
ARISTOS 3 - AFC 6, veld 1; bijeen: 13.15 uur AFC
Scheidsrechter: W.J. Hagenkamp
Opstelling: Abma, Blom, Drenkelford, Handgraaf, Hemel
rijk, Jüch, Kohlman, Lilian, Van Leeuwen, Ooink, Van Pol,
Tjon a Ten, Veltema
Afschrijven bij Andy Tjon a Ten, tel. 02990 - 4 39 05
AFC 7 - ORIENT 3, veld 1; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: R.C.A. Bakker
Opstelling: Bierman, Van Blokland, Honsdrecht, L.H. Ja
nus, Jensch, Kreuger, Lanzing, Ritz, Rogge, Spee, De Wijs,
H. de Wit, Woldringh
Afschrijven bij Hans de Wijs jr., tel. 44 26 38
PANCRATIUS 8 - AFC 8, veld 2; bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: W.R. Puype
Opstelling: Anderiessen, Balk, Van Buuren, De Jongh,
Krak, Maitimu, Linders, B.D. Magielsen, Peters, Nivard,
Philips, Rooseman, Vos, Witzand, Geusebroek
Afschrijven bij Hans de Wijs jr., tel. 44 26 38 (privé) of
71 84 56 (zaak)
LIJNDEN 4 - AFC 9, veld 1bijeen: 14.00 uur Lijnden
Scheidsrechter: R. de Groot
Opstelling: bekend
Afschrijven: Jan Pelsma, tel. 23 32 64
AFC 10- RAP 5, veld 1;bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 11 is vrij!
AFC 12 - KBV 6, veld 2; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Hans de Wijs
Opstelling: bekend
Toevoegen: H.G.J. Janssen en C.G. Wijdoogen
Afschrijven: Leo de Nobel, tel. 43 84 53
ELAND/S DC 4 - AFC 13, veld 2; bijeen: 9.30 uur Eland/
SDC
Opstelling bekend
Afschrijven: Bas Knoppers, tel. 79 83 98
AFC 14 -ARISTOS 8, veld 3; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling: Bekkering, Beumer, D.D. Cohen, Gosler, Groen,
Mock, Groenteman, Rooth, Van Schajik, Shabi, Masten
broek, Swalef, Umezawa, Van Vliet, Wertheym
Afschrijven bij Fred Swalef, tel. 45 87 00
Zondag 20 januari geen programma i.v.m. feest 90-jaar ju
bileum op zaterdag 19 januari
10