IK heb mijn hart aan A.F.C. verloren Happy days are here again JJAPPY days are here again JJAPPY days are here again, Zwanenzang van Sijmen Wit Refrein: Reeds als een jongen vond ik het fijn Nu zie 'k in al die jeugd, mijn jeugd herboren Dezelfde stomheid en dezelfde gijn! Zo af en toe een schat je of een borrel t Blijft er alles in the same old way Ik heb mijn hart aan A.F.C. verloren Mijn hart dat blijft bij A.F.C.! TA al die lange jaren Hadden we een bestuur Dat kan ik U verklaren Meest was dat baantje zuur. Als alles goed ging, hield er Een iedereen zijn kop, Maar bij een sof, Of bij wanbof Riep iedereen om een strop! Refrein: T7EN A.F.C.-bestuurslid is verloren Die kent geen massel meer en ook geen gijn Als zondebok is-ie steeds uitverkoren En elke makke die er is, is zijn. Een A.F.C.-bestuurslid is een stakker Als alles tegenloopt is hij een Maar loopt de zaak, dan is hij voor de bakker Zo was en is 't in A.F.C.! Refrein TAAN is er een commissie Zet 't elftal in elkaar Maar heus, met Uw permissie Het resultaat is naar Een linkshalf of een rechtsback Ze kennen geen verschil En op een keer zie je een heer Die keeper is, als spil. "C'EN troost rest U, elftal-commissie-leden Zo is het ook al, twee en dertig jaar Nog nooit was iedereen geheel tevreden Maar meestal had een ieder een bezwaar. Zo was het en zo zal het altijd blijven Eerst als ze dood zijn, zijn ze pas tevree, Misschien, dat ze dan nog met Petrus kijven Zo zijn we nou in A.F.C. Slot: "V/FAAR A.F.C., die gaat toch nooit verloren Wie eenmaal A.F.C.-er is, die blijft Wie eenmaal ons rood-zwart heeft uitverkoren Die kent de prikkel, die ons allen drijft Vanaf ons eerste tot de adspiranten Ouden en jongen werken allen mee Aan de A.F.C. is aller hart verloren Er is toch maar EEN A.F.C.! TAE club werd ouder dank zij het feit, dat er steeds jongeren wa ren, die zich tot het rode shirt met de zwarte band aangetrokken voel den. Van hen zong Wim van den Heuvel op het bekende „Happy days are here again": We have a winning team again, The championship is near again, Happy days are here again! YOU all eleven try it now Nobody will deny now. We all together cry it now: Happy days are here again. Oud cares and troubles are gone The second class will soon be done! Let us yell our winning cheer again That's what I like to hear again. Happy days are here again. UEN ander geluid liet rond dat 35- jarig bestaan Sijmen Wit horen. De ouderen Sijmen begon toen, heel langzamerhand overigens, ook al tot de iets ouderen te behoren verheugden zich zeker over de groei en bloei van de club, maar wij sukkelden juist in die tijd evenals in de periode even vóór ons 60-jarig be staan met een heterogeen eerste elf tal, welks resultaten ver beneden de technische capaciteiten bleven. Op de melodie van Dirk Witte's overbeken de „Mijn eerste" (Het meisje uit de zangvereniging) bracht Sijmen Wit een lied, dat hij „Zwanenzang" noem de, doch dat gelukkig niet zijn zwa nenzang bleek te zijn. Hier is het:

Jubileumboeken | 1955 | | pagina 20