Eilers Co.; de ophooging en draineering is op zeer zaakkundige wijze geschied en wij vertrouwen, dat de bodemgesteldheid begin September volle tevredenheid zal geven. Loopende bedraagt de afstand vanaf lijn 1, 2, 15, 16, 17 en 19 nog geen 15 minuten; in de naaste toekomst zullen deze lijnen tot voorbij het Stadion worden door getrokken. Zaterdagmiddag den 8sten Mei tusschen 24 uur zullen de terreinen voor de leden te bezichtigen zijn. Wij hopen, dat hiervp de Algemeene Vergadering aanmerkelijk Een en ander zal de gedachtenwisseling oan een druk gebruik zal worden gemaakt, vergemakkelijken. De huurvoorwaarden zullen U op de vergadering 's avonds worden medegedeeld. Over al of niet verhuizen behoeft niet veel te worden gedebatteerd, aangezien dit een voldongen feit is. Den lsten Mei a.s. toch zullen wij niet meer de beschikking heb ben over onze terreinen in de Watergraafsmeer, daar deze voor bouwterrein zijn be stemd en nog dezen zomer zullen worden opgehoogd. De verhuizing naar en de in te richten accomodatie op het nieuwe terrein en het bijeenbrengen van de daartoe benoodigde gelden is vanzelfsprekend een niet ge makkelijk vraagstuk, in verband met de zeer groote geldsommen, welke daarmede gemoeid zijn. Zou het de wensch zijn van de Vereeniging op de goedkoopst mogelijke manier te verhuizen, daarbij rekening houdende met de door de Gemeente te stellen eischen (de bouwplannen zullen aan de Gemeente ter goedkeuring moeten worden voorge legd) en met die, welke van een 1ste klas accomodatie mogen worden verwacht, dan zal het benoodigde bedrag zijn: Afbreken, transporteeren en opbouwen van tribunes, hekwerk en banken5.300. Creosoteeren van onze tribunes800. Afbreken, transporteeren en weder plaatsen van ons clubhuis, het welk 3 X moet worden vergroot12.000. lOns clubhuis, dat dan uitsluitend als kleedgelegenheid zal moe ten dienen voor 6 elftallen plus scheids- en grensrechters, waar door ook onze momenteel primitieve waschgelegenheid aanmer kelijk zal moeten worden uitgebreid, zal tevens nog een bestuurs kamer moeten bevatten, onmisbaar voor den penningmeester bij het afrekenen na afloop van de wedstrijden. Verkoop van het oude- en aanbouw van een geheel nieuw clubhuis wordt overwogen). Entrée, loketten, tourniquets, hekwerk (In overeenstemming met de Gemeentelijke voorschriften)4.200. Afrastering van het 1ste en 3e veld Urinoirs, W.C.'s etc Onvoorzien Totaal 28.100. Wij behouden alsdan dezelfde accomodatie als op het oude terrein, t.w.: a. Onze banken voor de leden b. De groote staantribune achter de goal: 3000 plaatsen a 50 cent 1.500. c. Staantribune lengtezijde: 3000 plaatsen a 75 cent 2.250. d. Jongensplaatsen achter de goal: 500 a 25 cent 125. Maximum recette 3.875. 1.800 1.000.— 3.000.— 47

Jubileumboeken | 1945 | | pagina 57