III. J. Hofstee, Klink, Eweg, Leeman, Staal en Kaales, Noothoven van Goor, de Haan, Eweg, Kleijn en Th. Ouwehand. IV. Ruhling, C. D. de Lint, H. Welsch, Scholtz, J. A. de Waal Jr„ L J. Harms, A. Harms, Martron, Schook, Peereboom en Korff. V. Wiegant, R. A. v. Lierop, van Reeken, Jaap Fischer, Roeper Bosch, Klaver, v. d. Beke Callenfels, Boeljon, von Reeken, Rusche en Schreuder. In October 1907 waren de vijf hoogste elftallen als volgt opgesteld: I. Blanken, Jan van Gessel, Chris Klomp, Nic. Scheepens, Ouwehand, van Klaveren, Arie de Graaf, Krieks, Togneri, Jopie Vis en D. Buijs. II. v. d. Berg, D. Koning, Christiaans, P. Scheepens, E. v. Buren, Schaf Scheepens, Buijen, Pasteuning, H. v. Overeem, Sterenberg en van As. III. Ruhling, Noothoven van Goor, Scholtz, Leeman, Kerr, W. Kaales, J. C. de Haan, Harms, Schook, Beeger en Haksteen. IV. Wiegand, de Munck, Hofstee, de Waal, Jaap Fischer, Klaver, E. Izaaks, von Reeken, de Graaf, A. Izaaks, Schreuder. V. v. d. Panne, Heynert, Martron, van Reeken, Hans Huurnink, van Abbe, de Lint, Bor, Harms, Baars en Gaarenstroom. In dien tijd kozen de spelers zelf de captains en de plaatsvervangende captains. Zij moesten stembiljetten inleveren en die speler werd captain, die de meeste stemmen op zich vereenigde. Talrijke namen uit die elftallen zijn tot op den huidigen dag in onze vereeniging blijven leven geen wonder, dat het ^/Harig feest op 8 September 1907 op luisterrijke wijze gevierd werd. Het uithoudingsvermogen van de vóór-vorige-oorlogsche heeren liet niets te wenschen over, gezien het volgende programma, dat dien dag werd af gewerkt. 10.00 Hardloopen 100 M. (tot 17 jaar] Hardloopen 100 M. (boven 17 jaar). Beslissingen. 12.30 Lunch in het Rechthuis. 2.00 Adspirantenwedstrijd. 3.00 Gecostumeerde voetbalwedstrijd. 5.00 Receptie in het Rechthuis. 7.00 Diner in American. 9.30 Soirée, variée in American. Er verscheen een jubileumblad, waarin talrijke „advertenties" stonden, die voor het huidige A.F.C-geslacht ook nog wel begrijpelijk zijn. Ik doe een greep: „Rookt de solide V2 cents sigaar Merk „Oude Schoft" Al l21/2 jaar de klandisie van ieder puur A.F.C-er". „Scheepens-orkest, meest ontwikkelde en goedkoopste gezelschap voor bruiloften en andere partijen. Speciaal tarief voor het begeleiden van clubtochten. Nieuwste stukken". „Don Pedri Tegniro, voorheen schoorsteenveger, heeft zijn vuile baatje verwisseld voor een rood en levert thans alle soorten goals naar wensch. Harde en zachte. Aflevering vlug en netjes." Prachtig was de stemming in A.F.C. en het eene succes volgde op het andere. Na de teleurstelling over de niet-toegekende promotie in 190ó bracht 1906/07 ons de vol- 26

Jubileumboeken | 1945 | | pagina 32