1 In seizoen 1922'23 hadden we een zeer sterk Juniores-elftal n.l. C. Alandt, F. Hermans Alandt N. Neseker Hesse N. Passmann E. Rood Ch. Langen W. Brusse W. Visser E. Stokvis. Het versloeg de Ajax-Juniores met liefst 50 en ik hoor nog onze huidige praeses tegen een der Ajax-bestuurderen zeggen: „Wacht maar, als deze jongens eerst maar wat ouder zijn, dan zul je van de A F.C. nog eens wat beleven.'' Hoewel natuurlijk eenige spelers van dat elftal om verschillende redenen voor ons zijn verloren gegaan, mogen we hierover niet ontevreden zijn. Wel hebben ze de A.F.C. niet daar ge bracht waar wij haar zoo gaarne zouden zien, de meesten hebben zich tot zeer goed bruikbare krachten ontwikkeld, want hebben niet de beide Alandts meerdere malen onze kleuren in eerste en tweede elftal verdedigd, behooren Charles Lungen en Nic. Neseker niet tot de besten van ons hoofdelftal en spelen Visser, Brusse, Hermans en Rood niet geregeld in ons tweede en derde elftal? En vormden zij niet de kern van het 2de elftal, dat in twee jaar tijds van de reserve 3de naar de reserve 1ste klasse promoveerde? Jammer, echt jammer is het dan ook. dat binnen afzienbaren tijd Jan Oost weer aan ons gaat knabbelen en Tienstra, Lungen, Hermans, Hütter en anderen zal opslorpen. Gelukkig hebben we dan nog de beschik king over spelers als Willy Neseker, Daan Ellens, Roel van Nek. Henny Wevering e.a., jonge enthousiaste en bovendien, goede voet ballers, die klaar zullen staan om de ver- trekkenden te vervangen. Laten we onze jonge spelers dus steeds voor oogen houden: Zorg, als de A.F.C. U roept, om haar naam in le, 2e of 3e elftal hoog te houden, daarvoor gereed te zijn. Juist doordat velen ons zullen moeten ver laten, ligt deze tijd niet meer zoover in het verschiet. Jeugd! Zorgt voor de toekomst, de toe komst van de A.F.C.! N. W. SELLES. Onze 113 prijzen. 0 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 42

Jubileumboeken | 1930 | | pagina 44