A. F. C. Watergraafsmeer ACHILLES, Rotterdam. Dit is historisch. Als je deze regelen mocht lezen, beste Arie. dan zal het je genoegen doen kennis te nemen van dit inderdaad aardige voorval, hetwelk weer bewijst hoe klein de wereld is, zelfs vergeleken bij A.F.C. herinneringen. En dan zul je zeker met mij nog eens denken aan de gulden dagen toen wij schouder aan schouder tegenstanders poogden te vernag- gelen, hetgeen tot onze verbazing niet altijd lukte. Heden ten dage blijkt uit alles dat nog steeds de goede kameraadschap, de specie waarmede onze welgedane en blijmoedige metselaar Schaf, het A.F.C.-gebouw gehecht heeft, in onbeperkte mate aanwezig is. Hoe zou het anders mogelijk zijn, de schier jaar lijks wederkeerende „knijpkuur" zoo suc cesvol te doorstaan. Dat deze bijna spreekwoordelijk geworden A.F.C .-vriendschap ook in de toekomst steeds in ruime mate aanwezig moge zijn ter leniging van den nood en ter verhooging der vreugden, is de beste wensch die ik voor onze 35-jarige kan uitspreken. Lugano, Nov. 1929. TOGNÉRI. Zondag 29 September a.s. 2 uur Eerste competitie-wedstrijd van het seizoen voor den N. V. B. tegen het sterke EERSTE elftal van Kampioen afd. 2 B. (N. V. B.) op het terrein der A. F. C. gelegen Middenweg achter hoeve GOED GENOEG tegenover Stadskweektuinen Linneaus. Entrêe 25 Cts. Militairen 10 Cts. VAN FEESTEN EN FUIVEN, Amsterdam, 8 December 1929. Amice, Je vraagt mij een bijdrage voor de „Feest- Schakel en voegt er met je gewone tact aan toe, dat je er zonder tegenspraak op rekent. Maar ben ik onder de bekende gegeven omstandigheden wel de aangewezen man hier voor? Of ben je misschien bezig om peper in een nog bloedende wond te strooien, of, als de vergelijking je misschien wat te gepeperd is, maak je je dan misschien verdienstelijk met in het huis van den ge hangene vroolijk en opgeruimd met den strop te zwaaien. Na mijn ervaringen met de organisatie van een wellicht te optimistisch opgezette knal- jubileumsfuif ontbreekt mij, om met Hirsch in de ,,Bajadere", en met Galivazi in zijn gewone doen te spreken, de Stimmung. En wellicht zul je het met me eens zijn, dat er op dezen datum, (zie aan het hoofd van dit schrijven) nog niet zoo heel veel aanleiding is voor een ,,Feest"-Schakel, zoo dat je misschien listig de klip zult kunnen omzeilen door voortaan politiek over een ,,Lustrum"Schakel te schrijven en te spreken. Het is nog geen 18 Januari, zoodat er nog altijd een mogelijkheid bestaat, dat deze „Lustrum-Schakel" dan niet tevens de obituary note (in het buitenlandsch klinkt het nooit zoo hard) zou moeten bevatten.1) Je wou zoo graag, dat mijn bijdrage het een en ander zou bevatten over vorige feesten. Och, als ik daar over ga denken, ja dan schiet me zoo geleidelijk wel eens iets te binnen. Dan denk ik aan de daverende fuif ter eere van ons 25-jarig bestaan. Was het niet op dien avond, dat het programma het eenige filmwerk bevatte, waarvoor ik van mijn leven een scenario heb geschreven, met een thans eerzaam en bezadigd assura deur in de vrouwelijke hoofdrol? Was het niet bij de generale repetitie hiervan, dat wij een onzer Eereleden krachtdadig hebben moeten verwijderen? En was het niet tevens bij die gelegenheid, dat onze nog steeds vol ijverige materieel-commissaris een van zijn medespelers op zijn mond trapte, zoodat deze in het Binnen-Gasthuis aan elkaar ge lijmd moest worden. Die groote mond heeft het slachtoffer nog behouden, en thans er kent hij gaarne dat deze hem op de Effec tenbeurs dagelijks te pas komt. En dan het intieme fuifje ter ontbinding Winners der ZILVEREN BEKER uitgeloofd door de „Revue der Sporten" in de Zilveren Voetbal Serlewedstri.i- den pas te Haarlem gehouden. Gemakkelijk te bereiken per Gooische Stoomtram vertrek W. P 1.30 Stadstijd en 2 uur; van Dam met lijn 9 en II van Leidscheplein met lijn 10; verder langs Gasfabiek. N. B Terreinen der A. F. C. geheel nieuw gerestaureerd en gelijkgemaakt. Omheining en plankier aanwezig. Afmetingen Internationaal. 1^* Sportmaterieel van O. J. EILERS Co. Typ. N.V. Drukkerij 't Koooeschip 2de Jan v.d. Heijdenstraat, Amsterdam. TELEFOON «088. (Onze vroegere reclame). Dit nummer is genaamd8e Jaargang Nr. 6. Red. - 29 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Jubileumboeken | 1930 | | pagina 31