ADVERTORIAL DECOR van AFC. Binnen Amsterdam is zijn winkel een begrip, maar ook buiten de stadsring weet hij steeds meer liefhebbers van interieur en design naar zijn zaak te krijgen. We interviewen Thomas Schuchard, eigenaar van Decor Amsterdam en tevens sponsor DECOR AMS1ERD AM 64 DE AFC'ER Hoe is Decor Amsterdam ontstaan? “In 2017 viel het me op dat er in de 'home living’ branche juist twee essentiële dingen ontbraken. Ten eerste dat thuisgevoel. Ik zag vooral pretentieuze en veel te dure winkels, die mij eigenlijk juist niet binnen leken te willen hebben. En als ik dan toch die drempel over was, dan was het onduidelijk wat men aanbood en hoe dat er dan precies bij mij thuis uit zou zien." “Daarnaast miste ik in die winkels het gevoel van echt leven. Het zag er strak uit, maar nooit zoals het er bij mij of bij mijn vrienden of familie uit zou kunnen zien. Ik miste boeken, mooie foto’s en gekke schatten van vakanties. Alsof het alleen maar ging over het zo minimalistisch mogelijk inrichten van showrooms, waarin dan sowieso nooit iemand echt zou gaan wonen." “Met Decor Amsterdam wilde ik die twee dingen veranderen. Ik wilde een interieurwinkel creëren waarin leven voorop stond en waarin seri euze productkennis gewoon hand in hand zou gaan met een open en ongedwongen sfeer. Een winkel voor iedereen." Wat is de succesformule van Decor Amsterdam? “Succesformule klinkt alsof we altijd weten wat we moeten doen en we volgens een vast stramien werken. Dat eerste is zeker niet zo, helaas misschien, en een strakke lijn is bij ons ook ver te zoeken. Bijna alles gaat op gevoel." “De groei van het bedrijf is, denk ik, een combinatie van ons assorti ment, de constant veranderende styling van de winkel en een team dat simpelweg heel hard werkt en ook die 'extra mile’ wil gaan, voor elkaar en bovenal voor onze klanten." Omschrijf jullie doelgroep. “Wij worden gevonden door echt een heel breed publiek. De voetballers en BN-ers vallen natuurlijk het meest op, maar onze klanten komen uit alle richtingen, letterlijk en figuurlijk. Ons bezorgteam komt door heel Nederland, in de kleinste plaatsen en bij de grootste verrassingen." “En in de winkel ontvangen we alle leeftijden, van poep-chique tot net student-af. Regelmatig kom ik trouwens ook nog excentrieke kennissen

De AFC’er | 2022 | | pagina 64