13 ■■^■Mm^H 26.6.1974 BEGROTING 1974 - 1975 Geachte Vergadering, Op basis van de financiële resultaten van de Baten en Lasten 1973/1974 heb ik wederom een sluitende begroting kunnen opstellen, doch om dit te bereiken dient een contributie-verhoging voor Seniorleden, Jeugd leden en Donateurs door U te worden goedgekeurd. Deze contributie-verhoging zal U echter niet vreemd voorkomen aangezien ik deze reeds tijdens de vorige jaarvergadering heb voorspeld. Inmiddels zijn de kosten van porto, drukwerk, consumpties, sociale lasten etc. belangrijk gestegen. De Gemeente Amsterdam zal de huur van de sportvelden met ca. 8% verhogen en de K.N.V.B. heeft ook een contributie-verhoging voor het seizoen 1974/ 1975 goedgekeurd. Het valt nog niet te voorspellen welke extra kosten het eerste jaar in de Hoofdklasse met zich mede zullen brengen. De begroting, die ik U voorstel te aanvaarden, is voorts gebaseerd op de volgende factoren. BATEN Een contributie-verhoging voor Seniorleden van 110,- naar 130,- Buitenleden, Studenten en Militairen van 75,- naar 90,-. Jeugdleden van 75,- naar 85,-. Donateurs van 50,- naar 60,-. De toegangsprijs voor de wedstrijden van het Ie elftal worden verhoogd van 2,- naar 2,50 en A.O.W.-er en Jeugd van 0,75 naar 1,-. Verder reken ik op Uw steun aan onze vol-ijverige Toto-Commissie, waar bij dan tevens Uw aandacht wordt gevestigd op het goede werk van onze P.& P.C., die weer de loten-verkoop bij de thuiswedstrijden zal ver zorgen. A.F.C.-ers,die een wedstrijd-bal ter beschikking stellen, worden uiteraard bijzonder gewaardeerd en geven in feite een belangrijke bij drage aan clubkas. Alhoewel het in de bedoeling ligt naast de reclame-spotjes ook reclame borden rond het eerste veld te verhuren, heb ik met dit laatste nog geen rekening gehouden, aangezien een en ander nog in voorbereiding is. In 1974 heeft A.F.C, een "anonieme sponsering" weten aan te trekken; of dit ook in 1975 doorgang zal vinden, is nog niet zeker. - Het 80-jarig bestaan en de daarvoor geplande festiviteiten zullen in principe worden gefinancierd uit de opbrengst van de entrees.

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1974 | | pagina 5