14» Verkiezing van de elftalcommissie C. Deze commissie bestaat thans uit de heer M.C.M. Duinker. De heer Duinker stelt zich herkiesbaar. 15» Verkiezing van de jeugdcommissie. Deze commissie bestaat thans uit"de heren A; Denker, H.A. Overdiek, A. v.d. Sluys, P.Th. Pas, J0 Schot en A. de Jonge. De heer Schot stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de"heren Cc v.d. Rijst en J. van Schaik. l6« Verkiezing van de strafcommissie. Deze commissie zal door het bestuur in voorkomende gevallen worden samengesteld. 17o Verkiezing van de enquête-commissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren B.J. Slaap, J. de Bie Jzn, A.H. Brian, A. Gehring, N. Leloux, A. Reddering en C.D.J. Sierhuis. De heren Slaap en Brian stellen zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heren F.W. Heineman en J.Tj. Steensma, l8;, Verkiezing van de kascommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren GcW„ Endel, R. Akkerman, B. Nesenberend. Plaatsvervangende leden: de heren O.J. v.d. Heul en J. de Bie Jzn. Ingevolge art. 70 van het H.R. is de heer Endel aan de beurt voor aftreden en is niet terstond herkiesbaar. Alle leden en plaatsvervangende leden stellen zich herkiesbaar. 19; Verslag van de pers- en propagandacommissie. Dit verslag ligt vanaf 27 juni 197^ ter inzage in de bestuurskamer. 20;, Verkiezing van de pers- en propagandacommissie. Dsze commissie bestaat thans uit de"heren A. Rimini, G. Trebert, H. de Bie, K. Gehring, A. Kuikens, R.Wo Limburg, J.J. Lonnee, F.H. Reddering en A. Van Soomeren (a/h). De heer Van Soomeren stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de heer J.H. Lans. 21» Verkiezing van de totocommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren Jo Tj. Steensma, K. Gehring, F.H. Haubrich, D.H.E. Polak, C.D.J. Sierhuis, L. D. Susan en J. Vermeulen. De heren Steensma en Vermeulen stellen zich niet herkiesbaar. 22c Verkiezing van de clubavondcommissie. Deze commissie wordt waargenomen door de pers- en propagandacommissie. 23 o Rondvraag. 24. Sliuiting.

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1974 | | pagina 4