4 PC
BULLETIN
r
REDACTIE: A. van Soomeren
Verschijnt wekelijks
39 e Jaargang No, 5
5 s ept ember 73
ZONDAG A.S. l4.30uur: A.F.C. - S.D.W,,
V/ij staan aan het begin van een voor AFC belangrijk seizoen, een seizoen, waarin
gestreden zal worden om een plaats in de HOOFDKLASSE, Het eerste elftal heeft een
indrukwekkend oefenprogramma achter de rug en komt terdege voorbereid aan de start
Zondag wordt het spits afgebeten tegen het sterke SDW,
AFC-ers - JOMG EN OUD - STEUNT ONS EERSTE ELFTAL DOOR UW AANWEZIGHEID
DE EERSTE KLAP IS EEN DAALDER WAARD'
Vorig seizoen
waarvan liefst
verloren wij 6 wedstrijden,
5op eigen' veld.
Dit zal zeker niet weer gebeuren, wanneer U door luide aanmoedigingen een sfeer
weet te scheppen, die onze jongens tot grote daden zal inspireren.
KOMT ALLEN (MET UW FAMILIELEDEN EN VRIENDEN) ZONDAG NAAR "GOED_G£NOE(P_!Ji
PROGRAMMA 16 SEPTEMBERZFC-AFC; Volendam 3-AFC 2; AFC 3-Ajax 4; AFC 4-R0DA'23 2.
UITSLAGEN 28/8 - 2/9/7,3: Huizen-AFC 1-1; AFC-Jong A'Dam 1-35
Voorronde Interregionale Jeugcfcompetitje: KMVZ jun.-AFC Al, 1-7; AFC-DCG 1-2.
Lijnden 1-AFC 3 1-1; Lijnden 2-AFC 4 1-9; Schoten-AFC 2 1-1; geplaatst.
Schoten 2-AFC 3-1-8; AFC 4-De Meer 0-1; AFC 5~De Meer 2 0-1; AFC 6-DCG 5 2-2;
AFC 11-AFC zat.2 3-6. JUNIOREN AAjax 2-AFC 2 9-0; Actief A'Veen-AFC 3 2-8;
Act./A'Veen-AFC k 2-1; Act.A'Veen-AFC 5 2-8. JUNIOREN -B: Ajax-AFC 4-2; Ajax 2-
AFC 2 4-0; Ajax 3-AFC 3 1-0; DVH 4-AFC k 0-8. JUNIOREN C: AFC-Ajax 0-8; AFC 2-
Ajax 2 0-3; AFC 3-Ajax 3 0-6; AFC 4-Ajax k 0-2,
PROGRAMM ZATERDAG 8 SEPTEMBER:
l4.00uur Pancratius 2-AFC 2 (33)
PUPILLENZie bij opstellingen l
l4.00uur SFB-AFC (l)
15.00uur AFC(vet)- 2e veld
PROGRAMMA ZuEDAG g_ SEPTEMBER:
l4.30uur AFC-SDW" (101) Ie veld 12.00uur AFC 2-SDW 2 (l6) Ie veld
12.00uur BI.V/it 2-AFC 3 (118) ll.OOuur SLTO 2-AFC 4 (128)
lO.OOuur AFC 5-Wilskr./SNL 2(ll3)2e v. l4.30uur AFC 6-RoodWitA 3(112) 2e veld
lO.OOuur AFC 7-TWMC 3 (317) 5e veld lO.OOuur AFC 8-ZSGO 5 (318) 3e veld
12.00uur Wilskr/SNL 7-AFC 9(425)2e v. l4.30uur ZSVC 4-AFC 10 (426)
l4.30u.ur Lijnden 4-AFC 11 (428) Ie veld
JUNIOREN Aj__
A 1 wordt nader bekend gemaakt
12.00uur AFC 3-Ahrends 2(527)2e v.
JUNIOREN E:
12.00uur~Zeebürgia-AFC (60D 3e v.
lO.OOuur AFC 4-DVAV 3 (628) Ie v.
JUNIOREN C:
13.15uur AFC-DCG (701) 3e veld
12.00uur AFC 3-Abcoude .(729)5e veld
12.30uur DJK 2-AFC 5 (734) 2e veld
LIGGING DER TERREINEN: Z.O.Z. I
l4.30uur OVVO 2-AFC 2 (512) 3e veld
l4.30uur Uithoorn 3-AFC 4 (528) 3e veld
lO.OOuur Animo 3-AFC 5 (531) 2e veld
l4.30uur TV/MC 2-AFC 3 (623) Ie veld
Ï3.00uur RODA'23 2-AFC 5(629) Ie veld
l4.30uur Geuzenveld 3-AFC 6 (635) 3e veld
12.00uur AFC 2-DCG 3 (714) 3e veld
l4.30uur AFC 4-NFC 4 (730) 3e veld
l4.30uur AFC 6-RODA'23 3 (735) 5e veld.
13.15uur Aalsmeer 3-AFC 7 (737) 3e veld.
SOCIËTEIT:
Vanaf h e d e n is de BESTUURSKAMER »s-Zondags
alleen ter beschikking voor bestuurs- en commissioactiviteiten.
D u
geen
a r
e r o o e
-2-