Li
IN
•X
/SI
-t/Ic;
REDAKTIE: J. L. van Dijk
Verschijnt wekelijks
L 1 V^.
PROGRAIMA 12 13 DECEMBER
Alkmaarse Boys-AFC
Volendam 3-&F0 2?* AFC 3~Kennemers 2; AFC 4-$CG A: PSZ-AFC(zat)5 AFC 2-De Geuzen 2.
UITSLAGEN" ZATERDAG, 28 NOVEMBER; AFC-Jong ïolland 2-0°
AFC 2-Kennemerl0 2 1-15 AFC 3-TIW 2 7-2; AFC 4-Spartaan 5 4-0» Kampong-AFC(vet) 1-2,
UITSLAGEN ZONDAG. 29 NOVEMBERs APC-SDU 0-1; AFC 2-DOS'Ol 2 1-1? SDW 3-AFC 3 1-1-
TOG 2-AFC 4 4-3- Schellingw. 2-AFC 5 3-51 Rivalen 4-AFC 6 1-1? DWG 4-üFC 7 Cl^.'aSVK 3
AFC 8 4-0; AFC 9-CDW 2 3-1? AFC 10-Vl.HolI. 3 3-3J™. As SDW-AFC 1-15 AFC 3-St-Mart.
2~0s AFC 4-Vespucci 3 9~2? Bi.Wit 5-AFC 5 4„2; JUN, Bg AFC-SLTO 1-15 RAP-AFC 2 2-4»
Germaan 2-AFC 3 1-6; AFC 4-Unity 2 1-1j DCG 5-AFC 3 6-2; AFC 6-DCG 8 3-2. JUN. Cs
AFG-DWS 2-+-0AFC 2-JOS 0-6; AFC 3-AbekewaIda 2 4-2; Germaan 2-AFC 4 1-4* Rapidita
AFC 5 1-2? St.Mart. 4~AFC 6 2-1? RKAVIC 6-A.V^C 8 1-0 TOB 5-AFC 9 1-1,
PROGRAMMA ZATERDAG, 5 DECEMBERg
12. OOuur AFC-SMS( vriendsch.) Ie veld
AFC 3 vrij. pvc-
PUPILLEN; ll.OOu Eland-A 1 (vriendsch.)
PRQGRAMMzl ZONDAG. 6 DECEMBER;
14#30inir DCG-AFC (101)
12,OOuur AFC 3-DCG 3 (l20)
10,OOuur AFC 5-Eland 2 (lil) 2e veld
14o30uur AFC 7-Dl.Wit 4 (218) 2e veld
14,30u-ur Gr,Zwart 3-AFC 9 (321)
12.00uur CT0J70 5-AFC 11 (325) Ie veld
JUNIOREN As
3~
14.30uur HCSC 2-AFC 2 (14)
OOuur AFC 4-Zwarte Pieten, 2e veld
OOuur V&V A 3-AFC A A (jun. A)
.OOuur Eland-B 1 (vriendsch.) (pup.)
U30uur DWV 2-AFC 2 (ll6)
M.OOuur AFC 4-Aalsmeer 2 (l2l)
12.OOuur AFC 6-Ahrends 3 (217) 2e veld
10,OOuur AFC 8-H'Markt 3(31^)3e v(RES.SHIRTS)
AFC 10 vrij.
Ï4,30uur Sloterdijk 6-AFC 12 (432) Ie veld
:»4a30uur Be Meer 2-AFC 2 (514) 2e veld
4 4 - vrij. (zie zaterdag 5/12)
10,OOuur ZSGO 5-AFC 6 (532) 3e veld
10.OOuur AFC 2-Slotervaart (614) Ie veld
14,OOuur RODA'23 3-AFC 4 (632)'3e veld
B 6 vrij
$2,OOuur Arsenal-AFC 2 (71l) 2e veld
G 4 vrij.
('6+9 zijn vrij,
13.OOuur NFC 9-AFC 8 (742) 4e veld
14.30uur AFC-ZSGO (5O1) 3e veld
12,OOuur Lijnden-AFC 3 (522) 2e veld
10.30uur The Victory 2-AFC 5(525) 2e v
JUNIOREN Bg
10,OOuur OWOuAFC (60]) 3e veld
12.OOuur WMS 2-AFC 3 (629) 2e veld
10.OOuur Rivalen 3-AFC 5 (634) 3e veld
JUNIOREN Cs
13b15uur Rood Wit A-AFC (702) 2e veld
10.OOuur SCA.-AFC 3 (728) 3e veld
12.OOuur AFC 5-TIW 3 (730) 3e veld
13.15u.ur AFC 7-Geuzenveld 4 (741) 3e v.
LIGGING TERREINEN
Eland "Sloten"' Sloterweg/ HCSC, Ijsselmeersiraat, Ben Helder/ BCG "Ookmeer" Troelstra]
DW "Elzenhagen" Buikslotermeerdijk o/h J/ Oranje Zwart, Klimopweg o/h Y/ CTO'70,
Kruislaan b/d Middenweg/ WMS '"Ookmeer" Troelstralaan/ ROM'23, NoorddammerwegBovenkerk;
Rivalen Riekerhaven" 'b/d Haagweg/ Rood Wit A "Elzenhagen" Buikslotermeerdijk o/h Y/
Arsenal, ons 4e veld/ SCA, De Boelelaan/ NFO? Sportlaan, Amstelveen.
SOCIËTEITs Menu a.s. zondags Grapefruit c cktail-Tournedos OF Cordon bleu-div.groenten-
aard, -geei.salade-coupe maison 10, PI-.te service 6
-2-
mmm^
iöj»5-IS
70
TT> T
i
36$aargang - No.18
■nMKwggjBp-ay
ig-
ÜMI