DINSDAGAVOND:
([Trainer WpHoeben)
DONDERDAGAVOND:
(Trainer W.Hoeben)
WOENSDAGAVOND:
(Trainer G,vcDijk)
VRIJDAGAVOND;
(Trainer G0v0Dijk)
WOENSDAGMIDDAG:
(Trainer J„vcLeeuwen)
~3~
VOORLOPIG TRAININGS-SCHEMA VOOR HET SEIZOEN 1970-1971,
1900.-2 0c,15uur A-SELECTIE (Senioren)
20.30-21~45u.ur C-SELECTIE (Senioren)
19o00...20c,15uur
20,30-21o15uur
18,15-19o 3 Guur
1945-21, >00uur
18015»19e15uur
19.15-20,i5uur
20,15-21o15uur
B-SELECTIE
A-SELECTIE
(SeniorenJ
(Senioren
Aanvangs ti j den worden
later bekend genaakt
B-JUNIOREN SELECTIE
A-JUNIOREN SELECTIE
CUJUNIOREN SELECTIE
B-JUNIOREN SELECTIE
A-JUNIOREN SELECTIE
B-PUPILLEN SELECTIE
A-PUPILLEN SELECTIE
C-JUNTOREN SELECTIE
De E.,0,, heeft in overleg net Jeugdcommissie en do trainers de Heren W.Hoeben en G.van Dijk
bovenstaand schema vastgesteld. De aanvangstijden zullen stipt worden aangehouden,
waarbij wij op de medewerking rekenen van ALLE spelers.
Bij verhindering training dienen de senioren bij de E.C. af te schrijven, n.1. bij
de Heer C KERKER., tel, 025 - 24.22„92,
Idem voor de junioren en pupillen bij de Heer J.L. BONNET, tel. 42.19.15.
EEN VOORLOPIGE INDELING VAN DE RESP. SELSCTIEGROEPEN VOLGT HIERONDER
SENIOREN .- A-SELECTIEs
KEEPERSPe Ved0 Valk - N. Kuikens - De Wit.
BACKSi
CENTRALE VERDEDIGERS:
HALFSPELERSs_
VLEUGELSPELERS-fSPB'S
B-SELECTIE:
E.Huisnan-H.Cruyff-R.Rooscndaal-P.Vellengo.-D.Rühl-H.Slaap,
J. Lonnee-E„ Seunke-H, Loonstijn-E.Bouman
J.Draisina-FoV.a.Bor-J.H.Lans-N.Leloux^
H»Vlietman~J,Theeboom~J.Bouwhu^
J.Kemna-WKoppen-K# Gehring~Bde Rooy0
B Plantinga-M Kahn-FJüch-BObladen-H a Geus-BvWat tingen-RMinor-RMat thi j s se-
D.Seunke-D0 Quint~WuHielkema-Hannema-J.Duys-J.H0Coorengel-R.de Bruyn-A.Vroege-
H0 Lissauer-B0 Slaap-CNo orl ander-R 0 R?ins-P. Peelen-J. Volleman-R.Ridderikhof-
TTimmerman-TDis selkoen-Ade Jonge-Zwartepo orte-Lvan Ri jn~RSusan-
Povan Ruyven-Pimble~J„Deaï?.
C-SELECTIE:
De Bast-Mul-Beuke-Rode B0er-GeBos»v.Driest-PeGehring-J#vöGelder-Gerritsen-
J,Geus-D.Oostra~W.Peereboon-J.Tolenaars-H.v.Waesberge-Kat-Tak-den Braven-Erie<-
Geusebroek-de Kok-ten Brink-Haubrich^v.Ittersum-J.Vellenga-Bronwasser
A-JUNIOREN SELECTIE
B-JUNIOREN SELECTIE:
LBlok-vd o Bor-Boyenk~v.Dijk-vEwi jk-de Graaf-Gerritse-Honpes-vHouten-
Huisnan-Hielkena-Jajizen-Kahn^
Mudde-Parson-Rachnan-Reyn-Scheepstra-vTuider-Verhaal-Visser-de Vrie s~
Vos~Waternan-v. Weidan-JJIuigens-A. Bonnet-S.Pen-P,Sandberg-A.Landman-
P«Verhorst-W.v0d.Haak
C-JUNTOREN SELECTIE:
•HcCcG.veBerkel-A.E.Berman-M,Berman-L.E.Buisman-Th.J0Claus-K.R.Deun-
J. H.M.v«d« Doef-Fi.R.v. Doesburg-E. Gehring-E.Hulskes-S,Kerry-R.A. Kikkert-
T3elis-J,Parsser-G.Prent~J.M.v.Rijk-M.Roelajid-D.F.Schinkel-JeStam-
S.M.Silessen-M9Tolenaars-O.M0Ulrich-R0Vroon-R.Weissnann-H.Kottnann-
W.Mnv.Gastel-B, Knijfe
•L0Bruggen~S.Cohen-P.E0 Dans-R, Gans-A.v. Gelderen-H.L. Hanf f-R. Huisman-
Th N, Jongen-A 0 G. Jung-M0 Los-D e Ludwig^-EJ# Neep-R. Ch. Nelis sen-E. J ev. Oenen».-
G. F .Pars on-H. J. Pos-E. J„ Swaab-H.Uiterwi jk-*R. Verwoerd-E. Vis ser-
R,D.v,Weldam~A.Bouter~PeJ,de Kruif-P.R.Soester.