A.F.C-BULLETIN
--------
NP
REDAKTIE: J. L. van Dijk
Verschijnt wekelijks
UITSLAGEN ZATERDAG, 26 APRIL
JO april 1969.
34e Jaargang -No. 37.
Jiüoni
en
AFC 3-A'Yeen 4 2-1; AFC 4-Zeeburgia 2 0-4; RAV 5-AFC 5 afg.AFC Jun.C 4-DCG C 2 0-1;
DWS(pup.)~AFC(pup.) 2-0; FW-Vet0toernoois AFO(vet) 3e PRIJS i
UITSLAGEN ZONDAG, 27 APRILSDW-AFC 0.2 AFC IS K A M P I0ES j[»j,
RKAVIC 2-AFC 2 3-0; AFC 3-Hercules 2 3-0; AFC 4-Necrlandïa 2 2-0; AFC 5-Ajax 6 0-4;
AFC 6-Amstelzwaluwen 3 4~51 AFC 8-Sloterpark 3 1-P; AFC 15-RKAVIC 9 4-0; AFC 14-Sl.Park .5=
Jlo A; AFC-Rivalen afgeAFC 3-KBV 5 O. 1-6.
JUN. Bg AFC-ZSG0 0-3; APC 3-SCA 1-2; Swift 3-AFC 4 2-1; AFC 5-DCG 8 1-0; SDZ 2-AFC 6 6-3;
KBV 3-AFC 7 afg,
J™° Cs Volew.-AFC 0-1; APC 2-DCG 2 0-1; AFC 3-TWM 11-0; AFC 5-NFC 4 7-1; AFC 8-SDW 4 0-5.
PROGRAMMA ZATERDAG, 5 PIEI s
17,00uur AFC-DCG (101 V Zat. 1+2 zijn vrij.
15*OQuur liFC 3-Vartb, 2('41)Ie v(res.shirts) 'AFC 4 vrij.
13„00uur AFC 5-Sloterpark 3(80) Ie veld I5.45uur AFC(vet)-Oudendijk TERR. ARSENAL
PROGRAMMA ZONDAG, 4 MEIs
AFC 1 ZIE ZATERDAG 3 MEI 12,00uur Ajax 3-AFC 2 (ll6)
12,00uur AFC 3-Ajax 4 (119) i4.3Ou.ur DCG 4-AFC 4 (124)
12.00uur TDO 2-AFC 5 (113) 12c00uur Ambon 3-AFC 6 (217) Ie veld
12.-00u.ur AFC 7-Yboys 2 (218)le v.SCHELLINGV. 12.00uur DEC 4-AFC 8 (31l) 2e veld
12.00uur RKDES 4-AFC 13 (436)
14.00iiur AFC 14-LOC 3 (437) TERR. LOC
12.00uur RKAVIC 2-AFC 2 (514) 5e veld
AFC 9+10+11+12 zijn vrij.
JUNIOREN A
iëte;
rel-
?ebc
±4,00uur AFC«Spartaan(50l) 5e v. SPARTAAN
JUNIOREN E;
AFC 1 2 zijn vrij,
lO.OOuur AFC 4-Sloterpark 3(636)le veld
i4.OOu.ur APC 6-ODIY 2 (639) TERR.ODIV
JUNIOREN C-
lO.OOuur Bl.Wit-AFC (645) 3e veld
12,00uur St.Louis-AFC 3 (663)
13d5uur AFC 5-DCG 7 (670) 6e v DCG
PROGRAMMA DINSDAGAVOND, 6 MEIs
19,00uur Tavenu 2-AFC 8 (311) Ie veld
LIGGING TERREINEN:;
AFC 3+4 zijn vrij,
lie30uur Ajax 4-AFC 3 (625) 2c veld
APC 5 vrij
12e00uur RAP'2-AFC. 7 (635) 2e veld
12.00uur APC 2-DVOS (651) 2e v.DVOS
lO.OOuur WA 3-AFC 4 (666) 4e veld
14.30uur AFC 6-Rivalen 2(674) 2e v.RIVALEN
APC 7+8 zijn vrija
ichai
19,00uur APC Jun.B 4-Swift B 3 (636)le veld
19.00uur St.Pancr.Jun.C 4-APC C 5 (670)2e veld
Ajax, Middenweg/ DCG "Ookmeor" Troelstralaan/ TDO "Voorland" Middenweg/ Ambon"Drieburg"
Kruislaan b/d V/eesperzijde/ Schellingwoude, Schellingw.dijk t/o 219 o/h Y/
DCG "Voorland" Middenweg/ RKDES, Bilderdammerweg,Kudelstaart/ LOC "Eendracht"
CornOutshoornstraat/ Spartaan "Eendracht" Ccrn.Outshoornstraat/ RKAVIC, Oranjebaan,
Amstelveen/ Ajax "Voorland" Middenweg/ OLIV "Sloten" Sloterweg/ RAP, De Boelelaan/
BI.Wit "Sloten" Sloterweg/ DVOS "Eendracht" Corn.Outshoornstraat/ St.Louis "Middenmeer"
Kruislaan b/d Middenweg/ WA, Jan van Galenstraat/ Rivalen "Riekerhaven" b/d Haagweg/
Tavenu, Populierstraat, Luivendrecht/ St.Pancratius, LIndborghstraat, Badhoevedorp..
-2-
Po Hausel (wl) Julianalaan 15, Be Rijp (NH)
B,v, Wattingen(wl) Herculesstraat 82 Amsterdam(09)
J v d Borgs Bcloste--.n 112, Ansterdam(ll)
■p..
ERAA
^4?
7+
XJ.U-J- V-- KJ VV