ARC
BULLETIN
REDAKTIE: J. L. van Dijk
Verschijnt wekelijks
9 oktober 1968.
PROGRAMS, 19..+ 2;0 oktober s HftC - APC;
DWS 3—FC 2; AFC 3-Geleritudo 2; AFC 4-TOG 2? AFC(zat)-Jong Holland; AFC 2(zat)tNSC 2.
UITSLAGEN zaterdag, 5 oktober 2
APC-Purmersteyn 2-1; alle overige wedstrijden werden afgelast»
UITSLAGEN zondag, 6 oktobers
De Spartaan-AFC 0-45 0W0 2-AFC 2 1-15 AFC 5JKL.Wit 2 2-0; AFC 5-VD0 2 2-1; AFC 6-
Sloterpark 2 1-15 AFC 7-Schinkelhaven 2 3-1; .,FC'8~Geuzenveld 3 2-3; AFC 9-0r.Zwart 2 2-1 s
Animo 6-aPC 13 3-0; LOC 3-AFC 14 5-2.
JUN* -; Zeeburgia-AFC 1-2; Zeeb. 2-AFC 21-3; KL,Vit 5~i^FC 3 1-12; De Meer 3-AFC 4 2-2.
JUK, B: 'AFC-St.Pandr. 1-1; AFC VhAristos 6 6-0; St.Pancr. 4-AFC 5 0-5; AFC 6-Ahrends 3 9-2.
J™« Cs AJax 3-^FC 2 afg.; Unity-AFC '3 3-2; .ünbon 3-^C 4 0-5; RAP 3-APC 5 2-7;- AKI 6-
NFC 5 2-6; AFC 7-Bl.Wit 5 1-3I AFC 8-Eland/SDC 3 2-2; Bl.Wit(pups)-^PC(pups) 1-0,
PRQGPuJ'-lmA Z^TERJl.G 12 OKTOBER^
lO.OOuur Volewi j oker s'-AJXD XsO
I4.00uur DWA 2-AFC 3 (41) 2e veld
10.3 Ouur Ne erlandia-AFC pups
IKOGRAMMA ZONDAG 15 OKTOBER;
14.30uiirlIPC^BYC "(103.)
ll.OOuur UW 3-APC 3 (119),
12.00uur NFC 3-AIE 5 (113) 2e veld
lO.OOuur SNA 3-aFC 7 (218) Ie veld
14.3Ouur NFC 4-AFC 9 (312) 2e veld
lO.OOuur Rivalen 5-AFC 11 (317) Ie veld 14.30uur AFC 12-ODOS 3 (414) 2e ve3d
12.00uur RKAVIC 9-i^PG 13 (436) 5e veld
JUNIORS As
lO.OOuur WA-AFC (50l) 3e veld
lO.OOuur APC 3-Amstel 2 (530) 3e ve3.d
JUNIOREN Bs
.15.00uur Ysselmeervogels 2-AFC 2 (12)
14.00uur APC 4-Geuzen 5 (66)Ie v,(res.shirts)
15..30uur. HVV-AFC(vet)
12.00uuf APC 2-ZW 2 (116)
12.O0uur ASV iiRSEK.lL 2-AFC 4 (124)
lO.OOuur Germaan 4-AFC 6 (217) Ie veld
AFC 8 - vrij.
12.00uur Aristos 3-AFC 10 (316) Ie veld
I2.00uur Aristos-AFC (602) 2e veld
lO.OOuur Arsenal 2-APC 3 (625) Ie.veld
lO.OOuur AFC 14-ZSGO 9 (437) 2e veld
12.00uur APC 2-De Meer 2 (514) 3e v(res.shirts)
14.3-Ouur aFC 4-St.Pancr. 3(53l)3e v(res.shirts)
lO.OOuur AFC, 2-0W0 2 (£13) Ie veld
12.00uur Wilskr./SNL 4-APC 4 (636) 3e veld
12.O0uur AFC 5~RODx.}23 4 (637) 2e veld
lO.OOuur. TWM-.iFC 3 (663) Ie veld
JUNIOREN Ci (C 1 C 8 zijn vrij)
13. «uur AFC 2-DWS 3 (651) 2e veld
lO.OOuur AFC 4-Meerboys. 2 (669) 5e veld 12.00u.ur AFC 5-VDO 3 (670) 5e ve3d
12.00uur ROK.'23 3-AFC 6 (674) 2e veld lO.OOuur VTA 5-AFC 7 (675) 2e veld
LIGGING TERREINEN;
HW, v.Hogenhoucklaan, Den, Haag/ Neerlandia "Riekerhaven" b/d Haagweg/ Volewi jokers
"Buiksloterbanne" Buiksl.meerdijk o/h Y/ Ijsselmeervogels, a/d Westmaat, Spakenburg/
BWA"Drieburg" Kruislaan b/d Weesperzijde/ UW, Hoge V/eide, Utrecht/ Arsenal, De Boelelaan/
NFC, Sportlaan, Amstelveen/ Germaan "Eendracht" Corn.Outshoornstr./ SNA "Eendracht"
Corn.Outshoomstr./ aristos "Sloten" SI o terweg/Rivalen "Riekerhaven" b/d Haagweg/
RKAVIC, Oranjebaan, Amstelveen/ WA, Jan van Galenstraat/ Aristos (VOOR DE B l)»
2e veld Maccabi, "Sloten" Sloterweg/' Wilskracht /SNL "Middenmeer" Krui slaan b/d Middenweg/
TWM "Voorland" Middenweg/'ROD:.'23, Noorddammerweg, Bovenkerk.
BOETE;
L.J. BEUI'S (AFC 5) - waarschuwing - f 5. Te voldoen op Gem.Giro A.515,
t.n;v. 2e Penningmeester APC, te Amstelveen.
BEAT-SOUL-R&B r0-o~o-o~o-o~ B E a T - S 0 U L - R B
ZA£EKQAG| 26 OKTOBER "GOED GENOEG" AANVANG: 20.00uur. ENTREE: 1,50.
BEAT - SOUL- R B
-2-
P0 Hausel (wl) Julianalaan 15, Be Rijp (NE)
B,y, Wattingen(wl) Herculesstraat 82 Amsterdam(09)
J v d Bor/?. Bclectesn 112, Amsterdam(ll)
~-\
34 e Jaargang - No.9#